Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok, mert...

Nagyon szomorú vagyok, mert vége van a nyárnak. MIT Csináljak?

Figyelt kérdés
Annyi problémám van ,suliban itthon stb:( legalább az nyugtató volt,hogy nyár van és szabad vagyok,nagyon depisnek érzem magam most..18/L
2013. aug. 31. 12:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én is szomorú vagyok :( nekem is otthon problémák vannak,ès ugyanígy érzek :( fu...ha belegondolok hogy mikor lesz megint nyár :'( próbálom átvészelni a sulit,a szüleim elvárják hogy jó jegyeket hozzak :(
2013. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Probalj pozitivan hozza allni a dolgokhoz. Tudom,hogy nehez, de megeri.

Az otthoni problemakra biztosan talalsz valami megoldast...beszelj a szuleiddel...

Sportolj, tanulj, fotozz, olvass... csinald azt amit szeretsz. Biztos vannak barataid, csinaljatok programokat. Attol, hogy vege a nyarnak, meg erezheted jol magad osszel is.

2013. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel én is így vagyok, teljesen együtt érzek Veled!

Engem napfény hiány fog zavarni leginkább a nyár elmúltával.

Nem tudom, hogy állsz anyagilag, de ha megengedheted magadnak, akkor irány egy napfényes, meleg éghajlatú ország!

Ha nem, akkor talán valami fénykezelés. Én is gondolkodom ezen. Állítólag vannak frekvenciák, amelyek jó hatással vannak az őszi, téli időszakban az emberekre.

Nem egyedi ez a probléma egyébként, úgyhogy neten is utána lehet olvasni. Depresszió ellen fénykezelés. Bioptron esetleg?

Esetleg körülveheted magadat növényekkel, ha a szobában vagy, legalább az a természetre fog emlékeztetni.

Ha van hobbid, koncentrálhatnál arra, ha nincs, akkor kereshetsz egyet, ezzel lekötnéd a figyelmedet.

Próbáld meg meglátni a jelenlegi helyzetben is azt, ami számodra szerethető.

Szereted a kiscicákat? A cicák is sokat tudnak segíteni, ha szomorú az ember, ha nem, akkor is. Nagyon jó barátok tudnak lenni. (Persze, csak akkor, ha lehetőséged van állatot tartani.)

2013. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

#2-es vagyok.

Tuzz ki celokat... tervezgess!

En peldaul kiszamoltam, hogyha sulis napokon, mindennap elrakok x forintot akkor nyari szunetig ossze gyulik x forintom, plusz junius-juliusban diakmunkat vallalok, es augusztusban elmegyunk egyet Horvatorszagba :) plusz anyukammal egyesseget kotottunk... ha jo lesz a bizim, akkor a horvatorszagi utamat alljak, es az altalam ossze gyujtott penzbol mehetek Velencebe... szoval igyis ugyis jol jarok..


Vagy gyertek velem oktoberben Splitbe :) elvileg akkor ott meg strand ido van.

2013. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
57%
Gyerekek! Sok a problémátok! Örüljetek, hogy 2,5 hónapotok szabad volt, pár év múlva, ha majd dolgozni kell menni, akkor is lesznek problémák otthon, sőt, sokkal több lesz! A suliban legalább ülhettekk egész nap a seggeteken, INGYEN tanulhattok, barátaitokkal lehettek! Használjátok már ki a lehetőségeiteket, éljetek vele, és legyetek elégedettek (Dejó, hogy ennyi szabadságunk volt). Én hajnaltól estig melózok, hogy meg tudjunk élni, el tudjam a családomat látni. Ti meg panaszkodtok, hogy majdnem 3 hónapos szünet kevés? Gondolkozzatok már! Ja s nekem csak a szombat a szabadnap, egy évben 3 hetet kapok össz szabit, karácsonnyal együtt, meg a szombatokon kívül!
2013. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokra őszintén senki sem kiváncsi, én is dolgoztam nyáron úgyhogy 2 hétig enni se nagyon kaptam és a földön aludtam..Apám szétverte a családot és a házat..de biztosan tudod,hogy mindenkinek milyen jó...utálom ezt miért kell versenyezni a problémákon
2013. aug. 31. 12:57
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van! Kivagytok,mert iskolába kell járni. Majd megtudját,ok milyen hajnalban kelni lehúzni 10-12órát
2013. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne bántsátok ezt a kislányt, ha tanácsot adni nem tudtok, akkor menjetek másik topikba, ahelyett, hogy földbe döngölitek. Leírta, hogy sok a problémája, mi abban a jó, ha másokat földbe döngöltök?
2013. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A problémákat felesleges összehasonlítani, mert eltérő életkorban mindenkinek más a nagy probléma.

Óvodában a délutáni alvást, vagy a kedvenc kisautó eltűnését élik meg a legnagyobb problémának.Később pedig hiába lesznek nagyobbak, mert akkor azt élték meg nagy problémának, és már feleslegesen mondaná azt, hogy akkor bezzeg csak ennyi-meg annyi problémám volt.

Ebben az életkorban a nyári szünet vége legalább akkor a probléma, mint később a 10-12 óra munka.

2013. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De kapott jó tanácsokat, sőt együttérzést. Ennél többet egy virtuális világ sajnos nem tud nyújtani.
2013. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!