Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok, mert...

Nagyon szomorú vagyok, mert vége van a nyárnak. MIT Csináljak?

Figyelt kérdés
Annyi problémám van ,suliban itthon stb:( legalább az nyugtató volt,hogy nyár van és szabad vagyok,nagyon depisnek érzem magam most..18/L
2013. aug. 31. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én örömtáncot járok, hogy végre vége ennek a b.u.zi nyárnak!

szerintem tanulj!

2013. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én felnôtt vagyok már, de én is minden évben szomorú vagyok, amikor véget ér a nyár... nem szeretem a sok ruhát, a sapkát-kabátot, a hideget, a kopárságot... De ez van. Változtatni nem tudunk a dolgon, hát igyekezzünk meglátni a jót a téli idôben is! Télen lehet a legjobbakat olvasni a meleg szobában, társasozni a barátokkal, sütir sütni, stb. És várni az új tavaszt, ami minden évben eljön. Szerencsére.
2013. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pontosan így érzek én is:(

Utálom hogy vissza kell menjek a suliba, ráadásul másik osztályba, megint nem fogok ismerni kb. senkit ott.:\

Itthon is vannak zűrök, de most épp dolgozok rajta, hogy elköltözzek, de ez csak 1 dolgot old meg. Meg hát én is nagyon nyárimádó vagyok, imádom hogy nem fél órába telik felöltözni, meg nem 6 pulcsit kell felvegyek, hogy ne rázzon a hideg:\ Meg hát a napfényhiány. Én erre azt találtam ki, hogy szoláriumba járok, nem nagyon sokat, heti két alkalommal, és nekem nagyon sokat segít!! Ott is simogat a "napfény" átmelegszik a bőröd, nekem mindig tökjó kedvem van utána, meg a mellékhatása se rossz: télen is van egy kis színem:) Szóval ezt ajánlanám neked. Vannak egész olcsó szolik is, ha itt laksz Bp-en.

A szobádat meg színekkel, fénnyel lehet becsapni, narancsos, sárgás, lime színekkel, akár csak díszpárnákkal, a KIKAban láttam 400 forintért ilyen élénk színű díszpárnákat! Nagyon sokat dob a hangulatodon meg a melegérzeteden!!

Szóval én ezeket tanácsolom, és kitartás, ne depizz, küldök egy ölelést:)

21L

2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
Most mit kell belekötni a kérdezőbe? Szerintem a kérdése célközönsége úgysem a felnőtt korosztály volt, szóval húzzatok máshova osztani az észt!
2013. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!