Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Év eleji tilalom. Mit is...

Év eleji tilalom. Mit is tegyek? Van egy kis problémám az év eleji számitógép használattal.

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondták hogy minden évben Szeptember 1.-én szét kell szerelnem a számítógépemet mert szerintük rossz hatással van rám. Nem,nem vagyok agresszív ,de azt mondják hogy ha lenne év közbe gépem akkor folyton oda ülnék és romlana az eredményem. Igy sem vagyok egy él tanuló. Mondtam hogy az lehetne hogy csak hétvégén ülnék oda de maximálisan tiltakoznak. 3 gép van nálunk. 1 az enyém, apumé, anyumé. Anyumé lassú, Apumé nagyon erős enyém közepes. Ez azért lényeges mert Ha szét van szerelve az enyém apumé össze van és anyumé is. Anyumé nagy szar apum gépén viszont jelszó van. Igy év közbe az esély hogy gépezzek egyenlő a 0-val. Nincs valami jelszó feltörő program ami ki irja simán a jelszót?

2013. aug. 31. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szmájli hegyek :)

Ne akard feltörni a gépeket. Tölts le egy DVD-ről induló Linuxot, vagy pendrájvra tehető Windowst és azzal vidáman netezel. (Feltéve, ha nem a BIOS van jelszavazva.)

2013. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!