Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új aksit a telefono...

Vettem egy új aksit a telefonomhoz, és figyelmes lettem arra, hogy rosszul jelez. Hamar lemerűl aztán 1%-on több órát birja kemény használattal. Mit tegyek, hogy jól jelezzen?

Figyelt kérdés
Motorola Defy, 1500mAh, már más op rendszert is raktam, kalibráltam, leformáztam. De nem változott semmi. Az aksi jól bírja, csak rosszul jelez, és hát eléggé idegesítő, hogy nem tudom mikor kapcsol ki.

2013. máj. 29. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az eredeti típus, csak kompatibilis, ugye? Ha az, akkor egyszerűen csak más az akku karakterisztikája és ez becsapja a telefon jelzőjét. Nincs ötletem hogy lehetne kezelni.
2013. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az akku eredeti, azért köszi :)
2013. máj. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!