Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek nincs kedve kiönteni...

Valakinek nincs kedve kiönteni a lelkét?

Figyelt kérdés
Szóval elégsok lebeszélhető percem maradt telón,és haverok többsége bulizik,tehát velük nemsokat tudtam dumálni.Ha valaki épp szóban öntené ki legszívesebben a lelkét,vagy csak beszélgetne,hát van lehetőség rá :) Dobjon egy üzit akinek kedve van,de azért egy olyat kérnék,hogy 15 év alatt ne nagyon,és a pedofil kategóriát is hanyagoljuk..

2013. aug. 31. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Neeee :-D Most ezt miért?
2013. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert legalább egy óra lebeszélhetőm van,és miért ne? :D
2013. aug. 31. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Te lennél mint lelkisegély szolgálat ?

Mi van ha kifogsz egy rikácsolò hisztérikát? :-D Azt is végighallgatod?

2013. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aztaaa, van még erre lehetőség? Ez tök király szerintem, érdekes módja az unaloműzésnek. :D
2013. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézzél mónika showt. Nem vicc. Az való neked.
2013. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
haaat, 1szer az eletben tuti h kiprobalnam ezt :D csak 15 vok szoval nemtom :/ tok buli lenne sztem, mer van 1 s mas amit senkinek se mondtam el es nem is akarok de tokre megkonnyebbulnek :) csak az van h pl. tegyuk fel h megadod a teloszamod, dobok egy uzit, de utana tudod a teloszamom. siman kirakhatod barhova es ezzel meg is bannam a dogot :/ habar h kovetkezmenymentes lenne es egy normalis fiunak tudnam mindazt elmondani amit el szeretnek akk tok jo lenne. lenne. :(
2013. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,hogy előtte pár üzit dobunk egymásnak,név és kor nélkül mondjuk,ha meg valami hisztis p*csa ír,finoman lekoptatom,ha van egy kis esze,rájön miért.Tehát értelmes emberekre számítottam.De ahogy így látom,a bizalommal van gond.Természetesen megértem az ilyet.Amúgy négyes,simán felhívtalak volna,csak akkor már nem voltam gépnél és nem láttam,hogy írtál :|
2013. szept. 1. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, és szerintem vagy nagyon jól ontod magadból a kamut, és pszichopata vagy, vagy őszintén írod ezt, és eszed ágában sincs kiadni a titkaimat. Az utóbbira szavazok. Nálam az a probléma, hogy anyámék mindig hallgatóznak, ha beszélek valakivel telefonon, és izélnek, hogy na, kivel mit beszéltem stb.
2013. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!