Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt az idei nyaratok?...

Milyen volt az idei nyaratok? Merre voltatok? 10-ből hány pontot adnátok a 2013-as nyárnak?

Figyelt kérdés

Nekem életem egyik legrosszabbja volt :( mindenből kijutott... ilyen se volt még soha, de alig vártam h visszatérjenek a dolgos, monoton hétköznapok, h lekössem magam 10/3

de meséljetek ti is!



2013. szept. 1. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
SZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZARSZAR!!!!!!!!! 10/-10 Körülbelül ennyit tudok mondani a 2013-as esztendő nyaráról. :)
2013. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megszavazok egy nyolcast, az utolsó nyaralás miatt.
2013. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyaralni nem voltam, de sikerült úgy kérni a beosztásomat (pedig hónapokkal előre megvolt már), hogy mindig az ilyen igazi nagy forróságban itthon voltam napokig, és én imádom ezt az időt. Persze mindig vannak kis apróságok, de összességében ez egy jól sikerült nyár volt, úgyhogy 10/10.
2013. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

10/6

Általában egyeüdl voltam itthon unatkoztam stb., nem mentünk sehová nyaralni, de azért volt egy két alkalom hogy távolabbi barátaim (skípeon meg fb-n szoktunk beszélgetni)eljöttek és együtt szórakoztunk egy kicsit :D

2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10/2:(
2013. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10
2013. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

10/2

Azért nem 1, mert lehetett volna rosszabb is.

2013. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10/8 Egy csomó embert ismertem meg. Rengeteg változás, sírással indult nevetéssel ért véget.kb. Igy jellemzem.
2013. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rosszul indult, mert a barátom elhagyott, de egyre jobb lett, még így is, hogy nyaralni nem voltam. Egyetemre felvettek, szóval 10/5
2013. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szar volt. Azt akarom, hogy minden úgy legyen, mint nyár előtt volt. Tökéletesen elvoltam a lánnyal, aki tetszik, most pedig felém se néz, rám unt, és egy kicsit én is rá. Magányos vagyok, a haverjaim bsztak keresni, nem csak engem, hanem a társaságunk összes tagját.

Pozitívum volt, hogy rájöttem arra, valahogyan ki kell fejeznem magam, és mivel ez sporttal nem megoldható, maradt a zene, és a rajzolás/festészet, valamint az írás.

Új "kisebb, mellék" céljaim lettek a nyáron.

Rengeteget filozofáltam, gondolkodtam, és imádom ezt csinálni.

Nagyon élveztem az egyedüllétet egy bizonyos fokig. Nyár elején nagyon jó volt az ablakban ülve, az ablakkeretnek támaszkodva cigizni, főzés közben sörözni, miközben lazulós zenéket hallgattam, énekeltem, sokszor ordibáltam.



Egy külső szemlélőnek úgy tűnhet, nem is volt olyan rossz nyaram, de az, hogy rádöbbentem, lassan elveszítem a lányt, minden pozitívumot elnyom, pont úgy, ahogy én nyomom el magam, amikor szar kedvem van emiatt, füsttel és szesszel.

Ez van, 10/2-őt még esetleg adnék a nyárnak, de nagyon húzom a számat, miközben ezt írom. :)

2013. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!