Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Figyeltek a buszmegállóban....

Figyeltek a buszmegállóban. Van mitől félnem?

Figyelt kérdés
Ma amikor a suliból kimentem a buszmegállóba (messzebb van) ott álltam az árnyékolóban. Egyszercsak odajött egy idegen fiú (szerintem gimis, de lehet hogy fiatalabb) és elment előttem. Észrevettem, hogy leskelődött oldalról. Amikor észrevettem elbújt, de láttam hogy mögöttem még nézett egy darabig. Nem akarok annyira szólni az anyukámnak.Szerintetek mit tegyek?
2013. szept. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos tetszettél neki,csak ilyen furcsán reagálta le!?szerintem semmit ne csinálj...
2013. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak udvarolni akart.
2013. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Szerintem igen. :)

Nekem az a véleményem, hogy bejössz neki és ezért nézett téged.

2013. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha lány vagy, akkor vagy tetszettél neki, vagy vmit el akart csórni tőled. mondjuk ha fiú vagy, akkor az utóbbi.

az értékeidre mindig figyelj, ne legyenek látható helyen, sem táska külső zsebében, ahonnan kilophatják.

amire még figyelj, hogy ha lehet, akkor emberek között legyél, ne maradj egyedül senkivel.

de az is lehet, hogy csak te láttad úgy, hogy nézett, mindegy, az óvatosság sosem árt:)

amúgy ha van lehetőséged, akkor baráttal, ismerőssel együtt menj a megállóba, vagy barátkozz olyannal, aki mindig veled együtt buszozik, és akkor rá számíthatsz.

na kicsit sok lett a szövegem, csak segíteni szerettem volna:)

pusz

2013. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és am szerintem ne aggódj ezen, felejtsd el, sok gyanús ember van sajnos, ne is gondolj rá, de az óvatosság az kell azért, biztos, ami biztos:)
2013. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!