Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mennyit készültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thyl kérdése:

Lányok! Ti mennyit készültök első randi előtt? Mire figyeltek különösen? Szoknya vagy nadrág?

Figyelt kérdés

A fiúk kinézetét-öltözködését mennyire csekkoljátok le?Mi az ami azonnali "bukást" vagy fekete pontot ér nálatok?

Mire érdemes odafigyelni,ami jó benyomást eredménnyez?

Köszi a válaszokat!


2013. szept. 6. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:

én sokat készülök, bár nem többet mintha máshova mennék

a fiúval szemben nincs sok elvárásom, illjenek(?) össze a ruhadarabjai és ne legyen büdös

2013. szept. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lássuk, utoljára randim kb 3éve volt:D Korán keltem, amúgy se birtam aludni.. nadrágot húztam, meg pulcsit mert tél volt, és hideg.. elmentünk kv-zni, aztán sokkot kaptam a mosdóban h h nézek ki, mintha ráncos lennék.. gyorsan kivettem minden sminkemet, és nekiálltam takargatni az esti stresszt.. de nem lett gond:D bejöttem neki, ma is járunk:D


hát én speckó szeretem a farmert inggel kombózva:D fekete pont az ápolatlanság.. meg ha nem fizet az első randin, amikor ő hivott meg..

2013. szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. hát nem teljesíthetetlen feltételek :) Mit jelent a büdös,rosszak esetleg a tspssztslatsid?
2013. szept. 6. 01:46
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"Mi az ami azonnali "bukást" vagy fekete pontot ér nálatok?"


Nem tudtam, hogy már a randi iskolai tantárgynak számít. Hiába rég jártam már suliba.

2013. szept. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. köszi a választ!

Az ápolatlanság hogy nyilvánul meg? A nyilvánvaló durva esetektől eltekintve (zsíros haj, szőrzet),ha valaki fel van öltözve,akkkor ez hol látszik? haj?koszos ruha? csak érdekel,milyen szinten "vizsgálják" a hölgyek a férfiakat

2013. szept. 6. 01:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel melóból mentem, így... szoknya, vastag harisnya, pulcsi, cipő.


Legyen ápolt, azaz ne: büdös, zsíros hajú, borostás (igénytelenre értem), koszos, vagy lógós ruhákban, szájszaggal. Nagyjából ennyi.

2013. szept. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem készülök többet, mint amikor megyek valahová és általában olyan ruhát veszek fel, amiben jól érzem magam és nem feszengek benne.
2013. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!