Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb név? Melyikről mi jut eszetekbe?

Figyelt kérdés
Dorina,Vanessza,Adrienn,Rebeka,Laura,Abigél,Janka,Fanni,Lili,Bonita,Borostyán,Kíra,Luca,Kiara,Alma,Katalin?

2013. szept. 7. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rebeka, Abigél,Lili,Luca, Katalin normális nevek. A többit nem adnám a lányomnak.
2013. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mind ronda, de ha választanom kéne akkor Vanessza.
2013. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Alma? Miért nem mindjárt Körte? Hát azért ez elég gáz... Az utolsó sorban lévők mind szarok, az előben talán a Laura meg az Adrienn jó a többi szintén sz r...
2013. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nekem az ugrott be, hogy ha kislány szőke és kék szemű lesz (előreláthatólag), akkor a Lili, ha barna (fekete) haj + szem, akkor a Dorina :))) Ne kérdezd, hogy miért?

A második sorból csak az Alma, vagy a Katalin!

2013. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Alma semmiképpen. Az gyümölcs. Kiarának a tesóm a macskáját nevezte el. A Luca nekem kicsit parasztos név (mármint a szó klasszikus, mezőgazdász értelmében). A Lili viszont aranyos, az tetszik. A Vanessza kicsit cigányos, a Dorina nekem ellenszenves, a Rebeka is eléggé, a Fanniról a GTA Vice City fannymagnet cheat kódja jut eszembe még mindig, a Borostyán egy megkövesedett gyanta, a Bonita meg hasonlít a Pokemon Ponita nevű tüzes csatakancájára, az Adrienn meg kicsit olyan nagyképűs nekem. Szóval ezekből egyértelműen a Lili a legszebb. De nekem a Viktória a favoritom.
2013. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Abigél tetszik nagyon :)
2013. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a legszebb név az Anna :D amúgy innen a Lilit mondom :)
2013. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gyémántlány ***** válasza:

Attól függ, milyen vezetéknévhez kell választani. Leginkább szerintem az összhatás a lényeg.

Amúgy ezek közül nekem az Abigél, Dorina, Alma és Borostyán tetszik. :))

2013. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dorina: Nem rossz, nincs vele semmi bajom, de én nem adnám.

Vanessza: Már bocsi, de ilyet csak a cigányok adnak.

Adrienn: Nem tetszik, egy n-nel nem lehet adni? Úgy még elmenne.

Rebeka: Hát, nincsenek vele jó tapasztalataim... Nem is tetszik, biztos nem adnám.

Laura: Jó és rossz tapasztalataim is vannak vele, ezért nem adnám. Egyébként szép név, bár felénk gyakori.

Abigél: Nekem tetszik, de sokaknak nem. Nem biztos, hogy adnám.

Janka: Szép

Fanni: Sok Fannit ismerek, igazából sosem tetszett a név. Olyan becézős, egyszerű.

Lili: Na ettől rosszul vagyok... Még egy kutyának is rossz szerintem. Ez nekem olyan, mintha valaki Lacinak lenne anyakönyvezve.

Bonita: Ez is Vanessza kategória.. Lehet egyáltalán adni? A helyesírás-ellenőrző is aláhúzza. Jézusom...

Borostyán: Ez egy növény. Biztos nem adnám.

Kíra: Na ez meg a másik, amitől rosszul vagyok. Még olvasni is rossz. Sosem értettem azokat, akik ezt a nevet adták a lányuknak. Borzalmas!

Luca: Tetszik, adnám.

Kiara: Ugyan az, mint a Kíra. Fúj..

Alma: Eddig tetszett, de nem túl jó tapasztalataim vannak vele. Meg amúgy is egy gyümölcs név. Ismerek egy lányt, akit Zöld Almának hívnak. Jól kicsesztek vele... de nem is zavarja, inkább villog vele...

Katalin: Szép név, bár nem sok gyereket neveznek el így mostanában.

Nekem a Luca, az Abigél, és a Janka tetszik a legjobban.

2013. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

Laura és Dorina tetszik csak.


Vanessza:egy cigány osztálytársam neve.

Adrienn:Adriai Tenger

Rebeka:Rebeca Zadig(arab énekesnő)

Abigél:nem tetszik

Janka:olyan mint Jankó

Fanni:nem tetszik

Lili:egy ismerősöm kutyáját úgy hívják.

Bonita:kutyákról már hallottam.

Borostyán:növény

Kíra:nem tetszik

Luca:Olyan mint Lucifer

Kiara:nem tetszik

Alma:gyümölcs

Katalin:régi,már az őskorban kifütyölték.

2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!