Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért váltogatják az emberek...

Miért váltogatják az emberek ilyen sűrűn a dolgaikat?

Figyelt kérdés
Legyen az autó,motor,vagy akármilyen tárgy akár elektronikai kütyü.
2013. szept. 9. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a dolgokat ma már nem hosszútávra gyártják,mivel

1. Két hónap múlva lesz jobb is

2. Hogy többet költs

2013. szept. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogyasztói társadalom varázsa..
2013. szept. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gömbicica ***** válasza:
100%

egyetértek 1,2,-

pl. a KIK-ben miért kezdődött már meg a karácsony? pont ezért. Igy hatnak az emberre, aki befolyásolható, irányitható.

Elhitetik vele, hogy Neked ez+az márpedig kell! Aztán a gyerek is addig nyuz, mig ha utolsó pénzeden is, de megveszed, mert az a trendei az x-nek is megvették....

És a tárgyaktól várják a boldogságot, holott az máshol keresendő.

EGyre elmagányosodnak az emberek, aztán jön a pszichiáter, a nyugtató, az altató,... az alkohol, a betegség...

Hát megér ennyit a dolog?

Miért hisszük el, hogy nem vagyunk szépek, ha nem éppen vörös, vagy pár hét mulva éppen nem szőke a hajunk, mert az a trendi, miért nem jó telefonálni a 10 éves nokia, miért csak a hiper-szuper uj cucc? (ugyan azok hivnak azon is :-)

és sorolhatnánk. Tul sok energiát fektetünk abba, hogy az ilyen szarságokra keressünk, a helyett, hogy az emberi kapcsolatokat ápolnánk. De ezek szerintem már közhelyek(

2013. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ.. a Kikben már vannak karácsonyi cuccok? :D
2013. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogyasztói társadalom hátrányai.

Én pl. akkor veszek valamiből újat ha vagy nagyon sokba kerülne a javítása és abból már majdnem tudnék egy újat venni vagy már nem érdemes megjavítani annyira elhasználódott.

2013. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első három vásárlónak nagyon igaza van sajnos tényleg ez van ez nagyon szomorú dolog :( én is próbáltam néha a tárgyakban keresni a boldogságot de kezdek rá jönni hogy egy kis ideig újdonság aztán kész,megint szarul vagyok :(
2013. szept. 9. 13:22
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 12:24


Én most őszintén meg mondom pl a telefonom 5 éves imádom nem okos bár attól függ mit nevezünk okos telefonnak,ott volt velem mindenhol még a balesetemkor is,ha valami gond lenne vele inkább meg javítanám van még olyan hely ahol olcsón lehet alkatrészt szerezni.Az okos telefonok meg fosok.

2013. szept. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!