Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy állnátok neki egy...

Ti hogy állnátok neki egy régi ismerősötök megkereséséhez? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Amikor kb. 9-10 éves voltam, volt egy nagyon jó fiú barátom, imádtuk egymást. De sajnos elköltöztek és azóta nem tudok róla semmit. Már kerestem facebook-on is, régebben kerestem iwiw-en is, de nem találtam sehol. Sajnos azt sem tudom hova költöztek. Van esélyem rá, hogy megtaláljam?

Az éjjel Vele álmodtam, hosszú évek után megint találkoztunk, és jó érzés volt újra látni. De sajnos felébredtem...

Segítsetek!

21/L



2013. szept. 9. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

egyik barátomat úgy találtam meg, hogy megkérdeztem azt, aki megvette a házukat, ő elmondta, hova költöztek, így már nem volt nehéz dolgom

keresd fel azokat, akik megvették a házat, hátha tudnak segíteni

2013. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Am az ő régi szomszédaival mi van?:) Őket ismered/kérdezted?:)
2013. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a telefon könyvet akartam mondani (van netes is).

Old school módszer,de tud hatásos lenni.

Sok sikert hozzá :)

2013. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, tedd közzé, ha sikerült eredményt elérni, és azt is, hogy hogyan. Gondolom ez mindenkit érdekel, jól jöhet az info másnak is.
2013. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Közzé teszem mindenképp! :) Gondoltam rá.. Egyelőre még nem volt alkalmam semmire, de még ha tudom, a héten utánajárok egy-két dolognak. :)
2013. szept. 10. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!