Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a pillanatok, amik...

Mik azok a pillanatok, amik boldoggá tesznek titeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig - 1.5 évig - szenvedtem viszonzatlan szerelemtől, még most is fáj, de ma például nagyon is jó napom volt :) Kezdve azzal, hogy ködös, nyirkos volt a reggel, amit kifejezetten szeretek. ♥ Beadtam pár könyvemet az antikváriumba, amiket nem szeretek. Én is jól jártam, meg az is, aki majd megveszi^^ Bicikliztem jó sokat és eldöntöttem, hogy fogok venni piros masnit az óriási macimra. ♥ Ilyenekre gondoljatok! Az apró pillanatokra, amikre később jó lesz visszaemlékezni:)

19/L


2013. szept. 10. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem az ilyen apró dolgok nem tesznek boldoggá. Mármint hosszútávon, abban a pillanatban természetesen igen.

24F

2013. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a friss kenyér ropogását, elő utána színes falevelekkel borított parkban flangálni, kakaót szürcsölni.
2013. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én például munkába menet megetetem a kóbor macskákat reggel, és ettől mindig jó kedvem lesz, mert olyan kis hálásak. Ha veszek egy új könyvet, szinte extázisba kerülök, és ugyanez van ha van időm elmenni egy könyvtárba stb. Sok apróság van amitől jobb kedvem lesz, de manapság ebből egyre kevesebb van.. :S
2013. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Imádom mikor hazaérek suliból és a kutyám a nyakamba ugrik. Szeretem mikor valaki rám mosolyog ok nélkül. Imádom az esőt. Imádom a focimeccseket amikor végre torkom szakadtából szurkolhatok. Szeretek az osztálytársaimmal kekeckedni. Imádom ha csak úgy ok nélkül megölelnek. Szeretem ha megdicsérik a három óráig rajzolt portréim. Szeretem ha a barátaimmal találkozhatok. :)


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe de ehhez sok hasonló van még. :) 15/L

2013. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem mikor voltam utóljára boldog.
2013. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretem ha egy lány rám mosolyog.

Szeretem ha valaki elolvassa/meghallgatja a rap szövegeimet és nagyon tetszik neki.

Szeretem ha valaki azt hiszi hogy valamihez nem vagyok elég ... és aztán megmutatom hogy igenis ez nekem megy.

Szeretek másoknak segíteni és aztán viszonzásul kapni egy mosolyt.

Szeretek a kezemböl gondosan elvégzett munkát kiadni és aztán látni az elégedettséget a tanár arcán.

Szeretem ha a kedvenc számom megy a tévében/rádióban.

Szeretem érezni hogy szukség van rám.

Szeretem ha van aki szeret


16/F

2013. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a borús időt :)
2013. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tökéletes boldogság pillanatához egy igazán jó könyvre és csendre, nyugalomra van szükség.

Boldoggá tesznek még a szép és különleges természeti jelenségek, például ma reggel ahogy ködösek voltak a tuják a kertben, az nagyon szép volt.

A csend és a nyugalom szinte mindig, minden körülmények között boldoggá tesz.

Ha látom a fáradozásaim gyümölcsét, az is boldoggá tesz. Például amikor bőséges termést hoznak a palántáim. Vagy jól sikerül valami, amit magam készítek. Vagy egy étel különösen finomra sikerül. Ezek a kisebb-nagyobb sikerélmények is mind boldoggá tesznek.

2013. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak pillanatok, amikor pusztán a tény, hogy él, boldoggá teszik az embert.
2013. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!