Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Utolsó pillanatok az OKJ-s...

Utolsó pillanatok az OKJ-s beiratkozásra! Belevágjak?

Figyelt kérdés

Jelenleg környezetmérnöki szakra járok, és mivel ez nem piacképes, ezért gondoltam szakmára. Kiiratkozni nem tudok, így párhuzamosan menne, ösztöndíj miatt az egyetem maradna nappalin.

Viszont sajnálnám, hogy így nem lesz idő a pluszokra az egyetemi szak mellett, mint TDK (ami jobb szakdogára belépő, mert ugye szakdogáig fejleszthető), szakkollégium (kapcsolati tőke), projektek (gyakorlati tudás, nemcsak elméleti...).

Szerintetek ennek ellenére vágjak bele egy OKJ-ba?


Létezik még megújuló energia asszisztens vagy energetikus vagy mi? Láttam a Számalk oldalán, de tavalyiak között. Ha igen, el lehet vele helyezkedni?

Jó kombináció lenne az egyetemi szakkal?


2013. aug. 30. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A Szamalk nem fizetős(?)
2017. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!