Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek félni. Mit csináljak?

Kezdek félni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban megnéznek a férfiak és gyakran durva megjegyzéseket tesznek rám....Még csak 14 éves vagyok, és valójában az a legnagyobb baj,hogy nem is a velem egykorúak,hanem a 30 körüli férfiak zaklatnak.Néhány példa..:

Nemrég ültem egy padon egy parkban,vártam a szüleimet.Elment mellettem 4-5 férfi,este volt,szerintem részegek voltak.Körülbelül 20 méterre elhagytak amikor az egyik mondta a másiknak hogy "friss hús,neked nem kell?"...Aztán megálltak és megfordultak.A parkban rajtunk kívül nem volt senki,mikor megláttam hogy megállnak elmentem.

Egyszer hazafelé sétáltam,nem volt senki az utcánkban és jött velem szemben egy pasi.Úgy megállt,hogy ne tudjak elmenni mellette és elkezdett hozzám beszélni.Már nagyon féltem,szerencsére valahogy sikerült elfutnom,de már sírtam,annyira megijedtem....

De egyre gyakrabban történnek ilyenek,és sajnos gyakran vagyok egyedül,nem megoldható,hogy legyen valaki velem....Mit tehetnék,hogy nagyobb biztonságban érezzem magam? :(



2013. szept. 11. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Azt tehetned, hogy szolsz a szuleidnek de nagyon surgosen!!!


Ha csak nem egy elmebeteg allat vagy, aki ilyen kerdesekkel szorakozik. Mert akkor menj pszichiaterhez....

2013. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lehető leghamarabb beszélj erről a szüleiddel. és próbálj minnél kevesebbet egyedül lenni ejszaka, este
2013. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, szólj a szüleidnek. Ha ennél durvább lenne a helyzet, mindenképp próbálj meg elmenekülni, és hívd a rendőrséget.
2013. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Erre áll fel a farkad?
2013. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem mesélt még nekem lány ilyet, hogy ilyen történt volna vele, pedig elég sokat ismerek, aki ráadásul gyönyörű. Ha igaz ez, akkor nem tudom, hogy hogy nézhetsz ki, de nagyon kíváncsi lennék rá. Amúgy öltözz szolidan.
2013. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mászkálj egyedül, kerüld a kihalt parkokat és utcákat. Öltözködj visszafogottan, kerüld a sokat mutató vagy más módon kihívó ruhákat, és vagy ne sminkeld magad, vagy csak nagyon szolidan, mert a smink idősebbnek láttatja az embert. Viselkedj mindig kulturáltan, visszafogottan.
2013. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem vagyok valami különlegesen szép és eggyáltalán nem öltözködöm kihívóan.Nem is sminkelem magam,az öltözékem általában farmerból és egy (általában rám bő :D ) pulcsiból áll.....A szüleim tudják ezeket,azt mondják,hogy sajnos most ilyen korban vagyok,és kicsit többnek nézek ki a koromnál a magas növésem miatt....
2013. szept. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!