Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha megnézek...

Miért van az, hogyha megnézek egy filmet amikben szellem van/olvasok vmit szellemmel kapcsolatban félni kezdek?

Figyelt kérdés
Egyébként kivételesen jól bírom a vért minden ilyet,de az nem állapot,hogy ebben nincs is vér mégis félek és fél/egy órán át a hatása alatt vagyok.Megoldásom a vígjáték nézés,de kéne help,hogyan tudnék megszabadulni ettől.

2013. júl. 26. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a vér az ami megijeszt. Engem is sokkal jobban megrémítenek a szellemekkel, különféle természetfeletti dolgokkal kapcsolatos filmek, vagy például a földönkívüliek, mint a véres horror. Ha például egy ismeretterjesztő filmet nézek ufokról, és a sötétben, egyből elkezdek oldalra tekintgetni, meg hátrafelé xD. A hideg kiráz. A szellemekkel ugyanez. Például sokaknak a kör egyéltalán nem rémisztő film. Én amikor először láttam, egy hétig a hatása alatt voltam. Mikor valami olyasmiről an szó, ami jóval feletted áll, nem tudsz elmenekülni, az a legrosszabb. Nem ugyanúgy vagyunk összerakva, a fejünkben. Ezért vannak dolgok amik más hatással vannak bizonyos emberekre és megint más hatással másokra. Példul itt van ez a jelenet valami filmből. Kiráz a hideg tőle, pedig nem olyan nagy szám, de mégis, amikor először néztem, még az elején mikor a kislány elesik is kirázott (50-től kezdődik a jelenet):


http://www.youtube.com/watch?v=WRqS6pBC42w

2013. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vicces hogy ne mazért voltam a hatásqa alatt a körnek mert féltem hogy valaki megöl, egyszerűen ugyanolyan esős idő volt egy hétig, mint a filmben...
2013. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. téged nagyon utállak,nem akarom megnézni,mert tudom,hogy félni fogok,de meg szeretném nézni mégis :(
2013. júl. 26. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
a hidegrázás biztos, de nem lesz tőle semmi bajod.. :) Vannak ennél sokkolóbb jelenetek is, csak nem vagyok valami mozgó film adatbázis sajna. Pedig sokat láttam már, amitől meghűlt a vérem... :) Az x akták introját kiskoromban sosem mertem nézni. Volt egy másik sorozat is annak idején, ami titkok és látomások (most y akták) néven ment, és volt egy farkasemberes rész, ami után alig tudtam elaludni... volt egy földönkívülis, ahol azt vették észre hogy a házban minden klónozódik, mindenből kettő van, az aranyhaltól kezdve a kutyáig, de az egyik meghal, és nem tudták melyik az, a klón vagy az eredeti... a gyereket hipnotizálták, és a memóriájában volt hogy éjszaka kiment és a földönkívüliekkel találkozott. Aztán például a jelek című filmnek is voltak olyan jelenetei, amik ijesztőek, pl. mikor Mel gibson a kés pengéjével nézi meg az ajtó alatt hogy van-e a helyiségben földönkívüli, mert onnan jön a zörgés.. vagy mikor elsétált az alien a kamera előtt először, vagy mikor a kukoricásban sétáltak... vagy amikor egy filmben a kamera követi a mozgását a szereplőnek és fordul egy sarkon a házban, vagy ajtó mögé, vagy benyit, olyankor is felmegy a pulzusom, meg a szőr a hátamon. De amit még nagyon nem szeretek, a dokumentumfilmek, amiket úgy adnak elő, mintha igazi lenne, és szellemekről van benne sző, például hogy egy házban különböző dolgokat tapasztalnak, stb.. és akkor beszélnek, meg interjúkat adnak a szemtanúk... persze van amiről elmondják hogy csak átverés volt, de van olyan is ami olyan mint egy reality, tehát igazából meg van játszva (szerintem). úgy adják elő, mintha igaz lenne... Mindig a sejtetős részek a leghátborzongatóbbak... Amikor nem tudott mi fog történni... Aztán persze jön az ijedtség.
2013. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, amikor az anyját hipnotizálták, akkor derült ki hogy földönkívüliek voltak.. most megnéztem neten, meg a farkasembereset is... így már nem olyan rémisztő ,de akkor 9-10 évesen... jó lenne nézni valamit még...
2013. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tükrök nézd meg,rájöttem miért félek,a megfoghatatlan dolgoktól félek,amit nem tudnék irányítani
2013. júl. 26. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
megnéztem a trailerjét... jópofa filmnek tűnik :)))
2013. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a másik amit még bírok, a nagylábas, bigfootos filmek. Ez mondjuk inkább vicces, de engem elszórakoztat, lehet már láttad (az egész film szerintem nincs fenn, de jelenetek igen), innen figyeld pár másodpercig :):


http://www.youtube.com/watch?v=tpEEo-9ySkA&t=5m52s

2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!