Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem akaszt ki ez a...

Csak engem akaszt ki ez a szöveg?!

Figyelt kérdés
"Megnézhetem a mobilod?"-le tudnám csapni aki ezt meg meri kérdezni,azt hittem ez olyan 12-13 éves kislányok körében divat,amikor még esetleg játéknak használják a telefont,erre multkor a 18 éves osztálytársam megkérdezi ezt,mire azt mondom neki hogy nem,és úgy néz rám mintha vérig sértettem volna.nem tudom mit gondolt,személyes dolgaim vannak a telefonban,nem biztos hogy neki akarom mutogatni a fényképeim,vagy akármit amit oda feljegyzek,az meg már a pofátlanság tetőfoka,hogy egszer megengedtem valakinek hogy megnézze,mikor új volt a telóm(azóta se többet),és volt képe az sms-eimet olvasgatni...titeket nem idegesítene az ilyen?
2013. szept. 12. 14:23
 1/7 anonim válasza:

Engem is nagyon idegesít. Én mindig mondogatom magamba: Én vagyok az egyetlen aki leszarja hogy másoknak milyen a telefonja???!!!


Mert ha még egy barát kérdezné az még úgy ahogy elmenne de hát az hogy olyan kérdezi meg akivel alig beszélek néhány szót na az már tényleg kiakasztó.

2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, megnézheted. tessék. és a szeme elég raknám a telefont. ennyi
2013. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is. Mit nézeget vki a másik mobilján? Kívülről úgyis látja, ha használom. A kezébe meg csak annak a 2 embernek adom kb. a világon, akiről tényleg tudom, hogy bízhatok benne, és nekik is azért, ha nincsen náluk a telefon (vagy lemerült) és vkit fel kell hívniuk. Nekem az meg nem hiányzik, hogy nyomogassa a telefonomat, nézegesse a képeket, alkalmazásokat, SMS-eket, sutyiban netezzen, SMS-ezzen, csináljon nekem magas számlát, esetleg tönkreb...a. Egyszer adtam oda mp3-at vkinek, hogy megnézze, erre elkezdte fikázni a zenei ízlésemet, meg hogy ennek meg annak a számnak milyen hülye címe van, ahelyett, basszus, hogy értékelte volna, hogy odaadom. Na, azóta ilyen kütyüket csak VIP-kártyával adok ki a kezemből.
2013. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, barátom, épp kérni akartalak rá! Sőt, telefonálhatsz is egy félórát valami emeltdíjas számra.
2013. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan küldenek sajnos emelt díjas sms-eket is más telefonjáról :), s csak úgy repülnek lefelé a percek, illetve opciók.
2013. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézzed öcsém, láttál már ilyet? Ez még akkorról maradt fenn, amikor az emberek még telefonálásra használták a telefont. Ez a karcolás akkor keletkezett, amikor átment rajta egy autó, ez a horpadás pedig akkor, amikor kiesett a tizedikről. Azt mondod, gáz, hogy nincs rajta net? Nos én meg azt mondom, hogy dobjuk ki a tizedikről a te okostelefonodat, és nézzük meg, mi lesz. Tiszta ciki, hogy nem lehet vele fényképezni? Viszont egyszer véletlenül kimostam.

Az iparművészeti múzeum 1 000 000 Ft-ot ajánlott érte, de nem adtam el nekik, mert akkor mivel telefonálnék?!


Én valami ilyesmi válaszolnék erre.

2013. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor akasztana ki ha nem lenne baratom az illeto. Akkor aztan tenyleg semmi koze nincs hozza. :D
2013. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!