Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
dorinak9 nevű felhasználó kérdése:

Nem tudtok véletlen egy ballagási tanárköszöntőt, egy ballagási szülőköszöntőt? Akár vers, akár idézet, akár csak sima szöveg.

Ballagásra kéne, mert a tanár megkért rá, de én nem találtam semmit, és most hirtelen nem jut eszembe semmi. Nagyon sürgős lenne. Lehetőleg ne legyen annyira rövid.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ballagási beszéd, vers, szülőköszöntő, szöveg, ünnepség, tanár

2013. máj. 28. 13:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért raknak a tinicsajok a képeik mellé teljesen oda nem illő idézeteket?
Az egyik legjobb barátnőm nem hívott meg az ottalvós bulijára. Erre valami idézet?
Tudnátok nekem köszönetnyilvánító verset vagy idézetet írni?
Milyen idezetet irjak kicsengetesi kep hatara a tanaraimnak?
Olyan baráti idézetet keresek amit egy képre akarok írni és arról szóljon h soha nem fogom elfelejteni?
Idézeteket keresek? Szerintem sokakkal történt már, hogy egy ember sokáig jelen volt az életében, de csak észrevétlenül, aztán véletlen megismerted, és fontos lett. És amikor...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!