Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim piszkálnak,...

Az osztálytársaim piszkálnak, mert nem vagyok az a menő csaj, dobálnak, köpő csöveznek engem, ledobálják a cuccaim a padról, amikor páros feladat van nem akarnak mellé ülni, csúfolnak mit tegyek? Már tegnap is amikor jöttem haza a buszon sírtam?

Figyelt kérdés

jó tanuló vagyok, vannak céljaim

nálunk sok a gazdag pláza cica és a fiúk is ugyan ilyenek. Csőnadrág térdig felhúzva, utána alsó gatya, rószaszín izom póló, rózsafüzér stb, a lányok is ilyenek csak ő náluk mell, has ki, tanga ki

nekem ez nem szimpi, én hosszú pulcsit veszek, hogy nehogy felfázzak stb

amikor páros feladat van egy jó és egy rossz van egy párban

nos persze ők nagyon rossz tanulók ezért mindig vki ilyet kapok, ők meg piszkálnak, nem ülnek mellé, csúfolnak


2013. szept. 14. 08:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Már enni se bírok bent, mert annyira görcsöl a hasam, így egész nap nem ettem, csak itthon reggel egy fél szelet kenyeret tojással és paradicsommal, meg amikor haza jöttem-5-re értem haza akkor vacsoráztam.

A gyomrom is ki van, tegnap amikor megvacsoráztam egyből égett a gyomrom, és hasmenés tört rám, egész éjjel nem tudtam aludni, a szívem is úgy dobogott, meg ezen rágódtam, most meg a szemem ég, mert 4kor elaludtam és fél 6kor már fel is ébredtem.

Most végzek majd a középsuliban, de már nem bírom.

2013. szept. 14. 08:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh :(

Tudom ez nem vigasztal de nagyon sokan voltunk ilyen helyzetben, sajnos primitív emberek mindenhol vannak. De attól te még lehetsz együtt érző, persze csak azokkal akik szimpik. Ezek az embereke szakmunkások lesznek, vagy valamilyen tök átlagos dolgot fognak csinálni, és később sem hiszem hogy megváltoznak.

Általánosba jársz még? Ha igen akkor gondolj arra hogy nem sokáig kell kibírni, az új iskolád pedig biztos hogy jobb lesz.

2013. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja középsuli, értem. Ha nem sokára végzel akkor sok sikert és kitartást, amúgy érdemes lett volna váltanod ebben az évben. Nem gondoltál soha arra hogy máshova jelentkezz? Most már mindegy végül is.
2013. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
A gyomrod miatt pedig érdemes lenne vhova elmenned pl lélekoldásra, vagy akár LaMech féle sorselemzésre stb, ha nem vagy budapesti akkor is biztos van a környékeden ilyesmi, ez segíthet abban is hogy kibírd ezt az évet.
2013. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, de - mivel voltak iskolán kívüli barátaim - engem nem érdekelt.

Mondjuk nem köpőcsöveztek, vagy ilyesmi. Ebből először azt hittem, általános harmadikról van szó...

De nem beszéltek velem, csúfoltak, mert kitűnő voltam, meg mert én is úgy öltöztem, ahogy te (még fázós is vagyok nagyon amúgy), meg hasonlók.


Szerintem keress iskolán kívüli baráti társaságot, hobbit. Velük ne törődj.

Osztályt váltani nem tudsz?

2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Úristen, én is azt hittem, hogy általános iskola 5-6. osztályról van szó! :O

Egyébként próbáld meg kibírni ezt az évet, a gyomorproblémáiddal pedig menj el orvoshoz. Ne foglalkozz ezekkel a nyomorékokkal, lehet, hogy most menők, de 10 év múlva valószínűleg örülni fognak, ha olyanok lettek volna, mint te.

2013. szept. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám a szüleimnek.


Ha az én gyerekemmel csinálnák ezt, kiverném a hisztit az igazgatónál és megmondanám, hogy vagy rendet tesz vagy elviszem a gyerekem másik iskolába. Utolsó év ide vagy oda.


Ha nem változna, elvinném, de az újságba betetetném az iskolát az biztos.


Ha a szüleid nem ilyenek, menj az igazgatóhoz személyesen.

Azért fizetik, hogy rendet tartson.


Majd ő megmondja, mit javasol.


Hétfőn ez legyen az első dolgod.

2013. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem kapsz gyomorfekélyt kérdező. Ja igen, és fel is jelenthetnéd a srácokat, mert személyi jogokat sértenek.


Volt régen nálunk egy srác, akinek a szülei ráhívták a rendőrséget a kocsogokre és bejöttek értük aa iskolába.


Készíts videót, fényképet, naplót, bizonyítékot.


Ha leköpnek akkor a ruha is bizonyíték. Ott a dns.

2013. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

utolsó ez nevetséges.

én a suliban pont az ellenkező tábort képviseltem, de ez még így leírva is röhejes amit írtál.

sajnos mindig van ilyen ember, aki egy közösség kinéz maga közül,mert vmi oknál fogva nem oda való, vagy kilóg a sorból.

nincs is ezzel baj, mert mindenhol ez van.

hiába voltam a suliban menő, én azért nem viselkedtem így , ahogy te írod, sőt, inkább....mivel junior bajnok voltam, egész fiatalon karatéban, nagyon sokan tartottak tőlem, ezért ha úgy éreztem, h vkit így mint téged bántanak, odamentem és szétcsapkodtam őket.

állj a sarkadra, és legyél kemény, mint egy állat, azt senki sem szereti és békén hagynak, legyenek meg az állatias ösztöneid, és befognak f osni, nézd meg, ez mindenhol beválik.

a nőket is lerendeztem...nem számított, igaz velük nem verekedés volt, de pl tesin, ha vki szúrta a szemem, megszívattam, pl röplabdánál, direkt úgy ütöttem a labdát, h csak őt céloztam, ált elértem vele a hatást. na rend is volt az osztályban!

2013. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el, erről van benne szó :)

2013. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!