Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteg vagyok. Meg vagyok...

Beteg vagyok. Meg vagyok kegyetlenül fázva, köhögök és gyönge vagyok. Mit tanácsoltok mit egyek és mit csináljak ahhoz hogy hétfőre jól legyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Öblögess sós vizzel, én ezzel szoktam lehúzni a torokfájásom és sokat segít ha el van dugulva az orrom. Igyál forró teát, ha van akkor húslevest is. Takarózz be jól melegen és pihenj :)

Üdv: egy sorstárs aki szintén beteg

2013. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
70 fokos pálinka + fokhagyma + citrom
2013. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok fokhagyma és méz. Akár együtt is eheted vagy a mézet teába. Kerüld a tejtermékeket a húst és minden nehéz ételt. Helyette kását vagy nyers gyümölcsöket, növényeket egyél
2013. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló: Köszönöm az ötleteket :) második válaszoló: utálom az alkoholt :D
2013. szept. 14. 15:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló:Köszii :)
2013. szept. 14. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*Ja a levesek is jók, a húsleves is, de elsősorban inkább csak a leve, vagy ahogy kívánod.
2013. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
100%

friss gyömbért apríts mézbe és edd meg.

C vitamin lóadagokban 8-10 gramm simán.

2013. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!