Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 évig üldözött valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SBPeti kérdése:

2 évig üldözött valaki a szerelmével, mire végre beleszerettem. Most kiderült, ő már nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Én viszont kegyetlenül szenvedek, úgy érzem, át lettem ejtve. Mit tanácsoltok, szakítsak vele, hogy örökre elfelejtsem?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett:férfi vagyok.A párom nem tud egyértelműen dönteni,szerelmes-e még,már csak szeret.Én úgy érzem,az utóbbi.Adjatok tanácsot,mi a jó megoldás:szakítani,vagy együtt maradni és várni,amíg nálam is elmúlik?Köszönöm!

2012. nov. 20. 11:02
1 2
 1/12 lila nyuszi ***** válasza:
88%
Megérdemled.
2012. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A párod futott olyan busz után ami csak 2 év után állt meg. Szerintem fárasztó lehetett az a 2 év neki. Nem csoda, hogy nem biztos az érzelmeiben. Szerintem mindkettőtöknek az lenne a legjobb ha elengeditek egymást. Várni arra, hogy elmúlik balgaság lenne.
2012. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem kellett futnia, mert én végig vele voltam. Ráadásul nagyon akartam, hogy viszonozhassam az érzéseit. Pont, mert szerettem, csak szerelmes nem voltam. A szeretetemet másként is kimutattam (lakást és egy csomó minden mást vettem neki).
2012. nov. 20. 11:15
 4/12 tetro ***** válasza:
100%

A szeretetemet másképp is kimutatta: vettem neki lakást... :D Priceless.

A párod feladta, te meg most pánikolsz. Nem beleszerettél, ne hitegesd magad, ez csak majré.

2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy beleszerettem! Azt hiszem, ennél többet nem tehetsz meg, hogy viszonozd az érzéseit! Kegyetlenül rágyúrtam, hogy beleszeressek! Mindent megadtam neki azelőtt is és még ma is. Nem csak anyagiakat!!!
2012. nov. 20. 11:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz nélküle élni,akkor nem ő az igazi!És ha ő is tudna nélküled,akkor neki sem vagy....


Erről beszéljetek!

2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja: csak velem képzeli el a jövőjét. Közben már nem szerelmes belém. De néha ennek az ellenkezőjét is állítja. Nem tudom, mi a célja vele, hogy összezavarjon. Vagy lehet, hogy ő sem lát tisztán? Most napok óta nem beszélünk, hátha ez segít, de kegyetlen nélküle.
2012. nov. 20. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal gond van,aki szerelem nélkül valakivel jövőt tervez :S


Ha nem szerelmes,akkor testileg kíván és mondjuk mint barátot is?Vagy hogy van ez?


Valahogy erről próbálj vele beszélni.Vonzódik-e hozzád testileg stb...Ha vonzódik,akkor talán nemcsak szeretet van benne!

2012. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azt érzed, amit a párod érzett 2 éven át.

Nem jó, mi? De selávi, ilyen az élet!

2012. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz még hozzátartozik, hogy az első fél évben kölcsönös volt a szerelem. Aztán a túlzott ragaszkodása bennem elnyomta. Másfél évig szerelem nélkül jártam vele. Majd újra beleszertetem, de piszkosul :-(
2012. nov. 20. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!