Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan filmet mondani,...

Tudnátok olyan filmet mondani, amiben a gonosz nyer?

Figyelt kérdés
Mindig csak a jó oldal nyer, és én szeretnék egy olyat, ahol a gonoszok nyernek. Valaki tud ilyet, ha egyáltalán van ilyen?

2013. szept. 15. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 2007-es A köd című filmet, hát annak bexarás a vége...

De még véletlenül se a 2005-öst, mert az hihetetlen elcseszett.

2013. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tarantino filmek.
2013. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Titanic. Ebben a filmben a jéghegy nyert.
2013. szept. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Hannibál sorozat is érdekes lehet.Nem fogok spoilerezni,még én sem néztem végig az első évadot,de Hannibál kegyetlenül megdolgozza szegény Willt.Végül is nem tudom biztosra hogy ki kerül ki győztesként(nem is fogjuk egy ideig,még csak az első évad van kész)de nagyon úgy tűnik hogy az első kört Hannibál fogja nyerni.

De még ha a legvégén mégse így történik,akkor is megéri nézni,már csak a válogatott pszichológiai kínzások és a sokrétű manipuláció miatt is,amiben Hannibál Will Grahamt részesíti.

A jófiú itt nagyon sokat szenved a rossz keze által,ha érdekel,nézz bele:)

2013. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!