Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horror sorozatokat tudnátok...

Horror sorozatokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Nem muszály,hogy szinkronos legyen,de azért felirat legyen hozzá,vagy magyar,vagy angol. Lehet szörnyes,zombis,szellemes,paranormális(tudmányosabb),vagy hasonló,mint a Higurashi(vírusfertőzés miatt az emberek "megbolondulnak",gyilkosok lesznek,halucinálnak,stb.),vámpíros,vagy csak simán nagyon brutális,és véres.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. okt. 3. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:
X-aktákat,Rémvadászokat,Rejtélyt,Walking Dead-et láttam!
2012. okt. 3. 17:32
 2/8 A kérdező kommentje:
Illetve a Mesék a kriptábólt,és az Odaátot,illetve a Ki vagy dokit is láttam már.
2012. okt. 3. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
American Horror Story
2012. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

X-akták sci-fi,de mindegy.És javaslom,hogy ezt az oldalt elemezd át kicsit: [link] :)

És hogy azért ne csak kötekedjek:Ringu:Saishuushou(a kör sorozat verziója,nem amerikai hál'istennek)

Én ezt ajánlom neked.Ha nem tudnád,honnan kell beszerezni,írj privátot,segítek neked!

2012. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

American Horror Story-t ismerem,de még nem láttam.

Az X-akták sci-fi,de én pár részét horrornak tudnám inkább besorolni. :D

2012. okt. 3. 20:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok! :)
2012. okt. 26. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ringu sorozatot már megnézted? :)

Mert akkor ajánlom megint.

Egyébként ha jól tudom,akkor a zombilandból van sorozat.

2012. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Végig még nem néztem,mert közbe néztem jó pár animét is. A Zombieland-es sorozatnak utánanézek,még nem hallottam róla.

2012. okt. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!