Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti be szoktátok csukni az...

Ti be szoktátok csukni az ajtót, amikor wc-re mentek és egyedül vagytok otthon?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, sőt kitárom, és bámulom a kutyámat vagy hallgatom a tévét/zenét. :D
2013. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne az ajtócsukási szokásnak változnia attól, hogy ha nincs otthon más?
2013. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem xd nem tudom Miert
2013. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor általában a csapba szarok.
2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem csukom be ha egyedül vagyok, hülyeség, de mindig arra gondolok, hogy kereshetnek telefonon, vagy csöngethetnek és akkor nem fogom meghallni. Nem mintha wécézés közben kirohannék felvenni a telefont :)
2013. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Viszont nekem egyrészt saját "emeletem" van (tehát csak én lakom most a felső szinten, a testvérem elköltözött), tehát, ha valaki haza is jönne, akkor sem oda toppanna be, hanem az alsó szintre.

Másrészt a WC egy hosszúkás fürdőszoba távoli végében van. Ha valaki netán feljönne, és belesne az ajtón, csak az ajtóval szembeni üres falat látná. A WC onnan még messze van. :)

2013. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

én mindig behívom a macskát mikor kábelt fektetek, ő meg figyel.

ekkor megpróbálom, minél keményebben kinyomni, jó ha ropog is a szellő ami kisegíti a barna kábelt, és ilyenkor frici a kandúr a elfekszik és mellső lábát a fülére teszi, h ne is hallja mi történik. ha végeztem, megsimogatom és kap jutalom falatot.

2013. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem hagyom nyitva, mindig becsukom. Nem kellemes, mikor olyan szarszag van a folyosón, hogy a macska szeme könnyezik tőle, én meg rákönyökölhetnék az illatokra.
2013. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól van, én sem szoktam, csak akkor ha nem pisilek. Jók voltak a válaszok. Röhögtem XD.
2013. szept. 18. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!