Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket csináltok másképp, ha...

Miket csináltok másképp, ha egyedül vagytok mint amikor otthon van más is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy meztelenül mászkálsz, hangosan énekelsz, akármi. :D

2013. aug. 18. 00:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ülök a nappaliban, vagy ha szép idő van, akkor a teraszon, és élvezem a csendet. Ha itthon vannak a többiek, folyamatosan szól a tévé is, zene is.
2013. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, azt a kettőt szoktam csinálni, amit írtál :)


Talán ismersz? :D


Meztelenül énekelek LOL

2013. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

meztelenül hangosan énekelek miközben nyomatom a táncot http://www.youtube.com/watch?v=O-OYbJ7-gME


XD

2013. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 piriiiiii ***** válasza:
100%

Sokkal-sokkal lazább vagyok. Ilyenkor teljesen elengedem magamat, és nagyon nyugodt vagyok. Nem igazán szeretem az emberek közelségét.

Egyébként meg hangosan énekelek, pontosan. Meztelenül nem nagyon szoktam egyedül mászkálni itthon, még a legnagyobb melegben sem.

De pl. a kényes dolgaimat ilyenkor végzem el (gondolok itt mindenféle szőrtelenítésre, stb...). Ilyenkor kezdek el főzni, meg mindenféle konyhai dolgot csinálni.

Hát nemtom... nem szoktam az ereimet vagdosni, meg semmi extrém dologm nincs. Bocs. :D

2013. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan éneklek, ugrálok, rohangászok a lépcsőn. :D Beállok a nagy tükör elé, és hülye fejeket vágok. XDD Szerintem vicces. :D Anyuék tuti bolondnak néznének.
2013. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyomatom a rock zenét (többnyire magyart), bezárom az ablakokat, és éneklek, jó hangosan bármilyen tevékenység közben. Pl. takarítás, mosogatás, vagy akármit csinálok. Én is rohangálva közlekedek a lépcsőn, néha a küszöböket is átugrom, rázom a fejem és/vagy a hátsóm, inkább a hátsóm, mert a headbang-eléstől nagyon könnyen elszédülök :D Ha szól a rock, mindig pörgök ezerrel :D Mint a mesében a mókus, akivel kávét itattak. Engem is tuti bolondnak néznének, ha látna valaki, de néha jó egy kicsit "kiengedni". Szerintem mindenkinek (fiatalnak, idősnek egyaránt) kellene néha egy kicsit hülyének lenni, úgy viselkedni, nem lenne annyi stresszes, ideges ember :)
2013. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan fingorászok.
2013. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
A nappaliban bőrözök,hangosan fingok :D
2013. aug. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csukom be a wc ajtót.
2013. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Néha mászkálok meztelenül, de ezt csak az utóbbi időben kezdtem, amúgy nem rossz dolog :D


Néha éneklek össze-vissza, ami csak eszembe jut.


Na meg ilyenkor nem csak a szobámban lehetek "fura".

2013. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!