Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy állami gondozottból lehet...

Egy állami gondozottból lehet jó gyógypedagógus?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne????? Persze hogy lehet!
2013. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés a két dolog közt?

Nem ezen múlik... Istenem ez a kérdés..

2013. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a kettő között. Miért ne lehetne?
2013. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze a két dolognak egymáshoz, persze, hogy lehet!
2013. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jajj, mintha akkora hülyeséget kérdeztem volna... azért igenis van köze a két dolognak egymáshoz! Aki nem volt egyikben sem, az persze nem értheti...
2013. szept. 20. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem pedig igenis butaságot kérdeztél, ezért elég vicces, hogy fel is háborodsz az őszinte válaszokon...
2013. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Meg is tudod indokolni, miért butaság? Egy állami gondozott saját maga is sok esetben sajátos nevelést igényel... olyan dolgokat tapasztal, lát, és olyan dolgkat NEM lát és NEM tapasztal, amik az egész életét befolyásolják...

Nem vagy csak nagyon nehezen lesz belőle egészséges felnőtt. A JÓ (a hangsúly a jón volt...) gyógypedagógusnak pedig elengedhetetlen feltétele, hogy rendben legyen saját magával, mert csak így tud segíteni másoknak... Én is remélem, hogy a kettő nem zárja ki egymást, és sok munkával egy állami gondozott ugyanolyan szakma, nem szakma sikereket érhet el, mint bárki más. De azért ne játsszuk már meg magunkat, mintha rohadtul benne lennénk a témában, és engem hülyéztek le, holott bele sem gondoltok az egészbe... Nem úgy függnek össze, mint az alacsony iskolázottság és a munkapiacon való lehetőségeket, de igenis közük van egymáshoz!

2013. szept. 20. 12:57
 8/14 A kérdező kommentje:

*szakmai

*szakmai

*lehetőségek


Bocsi az elírásokért, csak kicsit elragadtattam magam.

2013. szept. 20. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Bizonyos tekintetben másképp szocializálódik egy állami gondozott gyermek, mint egy családban felnőtt. De nem feltétlenül rosszabbul! Ne hogy azt hidd kérdező, hogy mindenkinek, aki családban nőtt fel, jobb és szebb élete van, mint adott esetben egy állami gondozottnak. Lehet , hogy a családjában a szeretet töredékét, illetve a törődés töredékét sem kapta meg, mint adott esetben egy család nélkül felnőtt gyermek.
2013. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na, oké, erre inkább már nem mondok semmit...
2013. szept. 20. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!