Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tulajdonság...

Szerintetek milyen tulajdonságoktol nőies egy nő, és milyen jellemvonás vagy esetleg külső jellemző teszi nőietlenné?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nincs ilyen.

A nemi sztereotípiák ellen vagyok.

2013. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kisugárzás, az összhatás számít. Amúgy külsőre én inkább a homokóra alkatot, a teltebb idomokat, a babaarcot tartom nőiesnek, de az egészet megváltoztathatja a kisugárzás, vagy a stílus, úgyhogy önmagában a külső adottságok talán nem is annyira számítanak.
2013. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A belsőt tekintve én egy odaadó,melegszívű,gondoskodó nőről gondolom azt,hogy nőies.Ami a külsőt illeti,a lényeg,hogy az illető ápolt és csinos legyen,úgy öltözzön,hogy az az alkati előnyeit leginkább kiemelje.

Nekem például van molett barátnőm,aki kifejezetten csinos,mert ügyeses sminkel,jó a frizurája,és nem zsákruhát hord,nem is feszülőset,viszont igényeset és jószabásút.

2013. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

külső: legyen ápolt, ne kirívó és közönséges, visszafogottan felékszerezve, ne mutogassa magát, az alkatához és az életkorához való öltözéket viseljen, ne legyen sok mű rajta (műköröm, műszempilla stb.)


belső: legyen tisztában önmagával, legyen szerény és ne tálcán kínálja magát a férfiaknak, tudja, hogy mikor kell megszólalni, legyen értelmes, ne beszéljen csúnyán, közönségesen

2013. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám mi teszi "nőietlenné": a közönséges, már-már undorító beszédstílus, viselkedés. Na, az elég kiábrándító tud lenni.
2013. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőiességet a báj, finomság, ízléses viselkedés jelenti. Kedvesség, hatékonyság, határozottság együtt. Ha ez nincs, akkor felőlem hordhat magassarkút szoknyával, akkor sem lesz nőies.
2013. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki sem tisztán nőies vagy férfias, de az igazán nőies nő számomra ilyen: szerény, szépen beszél, finom, kedves, szereti a szépet, tiszteli az élet minden formáját, művelt, érzékeny, jólelkű.


Külsőleg ápolt, kifinomult, dekoratív, elegáns...


Nekem egyébként Audrey Hepburn testesíti meg a nagybetűs NŐt kívül-belül.

2013. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!