Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban/ úgy gondoljá...

Ti hisztek abban/ úgy gondoljátok, hogy azt az embert küldte nektek a sors, vagy Isten, akit elvettetek vagy hozzámentetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a páromat is a sors/isten küldte, akkor a szeretőmet is akivel megcsalom. :)
2013. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyenre vagyok kíváncsi. Azt szokták mondani,hogy azt veszi el az ember/ahoz megy hozzá,akit neki szántak. De vaj olyan,hogy rossz embert választunk és majd csak később találkozunk azzal,aki tényleg az,akit kértünk? Még ha szeretőként is kezdődik a viszony..
2013. szept. 25. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kőbe vésve hogy kit szántak nekünk, mivel az élet során folyamatosan csiszolódunk változunk, így mindig más valaki illik hozzánk. Én azt mondom akibe épp szerelmes vagy azt szánta neked az élet, és addig szánta neked ameddig tart.
2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem vagy együtt a szeretőddel? Vagy őt nem szereted "csak van"?
2013. szept. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!