Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem lehet...

Mit csináljak, ha nem lehet velem semmiről sem beszélgetni?

Figyelt kérdés

A minap támadott le az egyik munkatársam, hogy képtelenség velem beszélgetni, túl csendes vagyok.

De mit csináljak, ha nincs mondanivalóm, nem is szeretek beszélni, és a válaszokat is el tudom intézni pár szóval?


Hülyének tűnök emiatt vagy mi?


21/L


2013. szept. 27. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindenki nagy dumás lenne akkor előbb-utóbb egymás torkának esnének az emberek, mert senki nem tudna érvényesülni. Kellenek hallgatagok is. :)
2013. szept. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyének tűnsz, hanem visszafogottnak, kicsit zárkózottnak. Biztos van hobbid, vagy valami ami érdekel, arról is beszélhetsz, vagy a munkádról, mit dolgozol amúgy?
2013. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A munkám elég egyhangú, nem lehet róla mit mondani.
2013. szept. 27. 01:17
 4/11 anonim ***** válasza:

lehet ezt ám fejleszteni,de gyakorolni kell.

én minden nap legalább 2 emberrel megcsinálom csak hogy formában maradjak.

annyi az egész,hogy a másik ember nyit és te kérdéssel válaszolsz a kérdésére.

a legtöbb ember válaszolni fog,aztán kérdezel megint és megint és beszélgettek.

néha megállsz a kérdésekben és értékeled a választ pozitívan vagy negatívan,majd tovább kérdezel.

persze a legtöbb ember van akkora tapintatlan,hogy nem kérdez vissza és fürdőzik a kérdések áradatában a rá irányuló hamis érdeklődésemben,de közben meg nem vágja,hogy teljesen elvettem tőle a kontrollt és a kérdéseim olyanok,hogy elvihetem akár szomorú hangulatba,vagy a feldobott jókedvű állapotba.

én kérdezek én irányítok enyém a kontroll nem sodródok.

2013. szept. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én életem is inkább bennem zajlik és velem sem szeretnek beszélgetni mert nincs nagy dumám 27F
2013. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem tűnsz hülyének.

Inkább az az ember érzi magát hülyén, aki azért beszél folyton, mert e nélkül nem tudna mit kezdeni a tevékenységi kényszerével.

Ezt én inkább természetesnek tartom, és ne is csinálj ebből problémát.

Az meg ha más ebből problémát csinál, az már az ő baja.

Akkor beszélsz, ha épp kedved tartja.És ahhoz szólsz hozzá, amihez úgy látod, hogy van értelme.Megfigyeled a dolgokat és egyszerűen reagálsz.Nem használod feleslegesen az elmédet, és ez jobb mintha akkor is használnád amikor igazából nem is lenne szükséges.

Tehát no problem.

2013. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
lehet szociális fóbia?
2013. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem dől belőlem megállás nélkül a szöveg, és nincs is ezzel baj. Ha valaki kérdez valamit akkor válaszolok, ennyi, vagy elfogadják vagy nem. Még senki nem tette szóvá, legalábbis nem úgy hogy képtelenség velem beszélni. Azt hogy ki néz hülyének ezért, azt nem tudnám megmondani.
2013. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem vagyok beszédes, képes vagyok akár egy óra hosszáig meg sem mukkanni. Kiskorom óta zárkózott vagyok, már akkor is jól elvoltam magamban. Nem vagyok most sem nagy társasági ember, ezért nincs valami sok barátom és ismerősöm, de nekem ez megfelel. Akikkel jóban vagyok, és közös témát találok, azokkal rengeteget tudok beszélgetni!

Én sem kedvelem, ha valakinek állandóan jár a szája, mint a kacsa feneke, ráadásul se füle, se farka nincs a mondandójának.

Szóval, emiatt ne érezd hülyének magad!

Egyszerűen introveltált, vagyis befelé forduló személyiség vagy. De biztos vagyok benne, ha hozzád illő beszélgetőtársra találsz, Te is megnyílsz.

36/N

2013. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 15:20

„Egyszerűen introvertált, vagyis befelé forduló személyiség vagy. De biztos vagyok benne, ha hozzád illő beszélgetőtársra találsz, Te is megnyílsz.”

Ezt elolvasva magamra ismertem.

Bizonyos szintig jól esik, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

21/F

2013. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!