Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék azon változtatni...

Hogyan tudnék azon változtatni, hogy senkivel, semmiről nem tudok beszélgetni, mert egyszerűen nem tudom, mit mondjak?

Figyelt kérdés

A probléma lényegét fentebb leírtam, vagyis nem tudok még a szüleimmel sem beszélgetni semmiről.De tényleg, még a saját szüleimmel és a legjobb haverommal sem!

Nem tudok miről beszélni, egyszerűen nem jut eszembe semmi, amiről beszélni tudnék.A napjaim unalmasak, felkelek, elmegyek suliba, végigunom az órákat, hazajövök, TV-zek, vagy itt vagyok a gyakorin.


Valami ötletetek van, hogy hogy tudnék ezen változtatni, mert most is épp beszélgetek facebookon egy lánnyal, és csak most kezdtük 1-2 napja, de már most azon parázok, hogy mit kérdezzek tőle, meg a beszélgetés nem is beszélgetés, hanem leginkább vallatásnak hat.Nem tudom, miért lettem én ilyen, mióta az eszemet tudom, ilyen vagyok.

Szóval tudtok valami megoldást, mert már kezd nagyon bántani a dolog?


16/F


2012. nov. 28. 19:43
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:

Légy spontán, részleteket nem írok mert csak még jobban görcsölnél.


És nyugi mert ez is csak múló állapot. ;-)

2012. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem többet segítenél, ha ezt kifejtenéd részletesebben, mert így nem igazán értem, mit akarsz ezzel mondani.


Meg ennél rosszabb már nem lehet, szóval mondd el légszi.

2012. nov. 28. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet képezned kéne magad. ha valami érdekelne, ha épp valamiben fejlődnél, akkor arról akarnál folyton beszélni :)
2012. nov. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szociál fóbia vagy depresszió
2013. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!