Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhat egy nős férfi,...

Mit csinálhat egy nős férfi, egy szüleivel élő 30 éves lánynál este 8 és 10 között?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Monopolizik.
2013. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát.
2013. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kései Sirató ***** válasza:
Te a férfi vagy, vagy a 30 éves lány, esetleg valamelyiküknek a hozzátartozója? Ha tudnánk , akkor esetleg könnyebben megértenénk, hogy miben tudunk segíteni.
2013. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akámit is csinálhat. Ennyi infóból milyen választ vársz? Azt sem tudjuk, milyen viszonyban vannak. Kollégák, rokonok, szomszédok, közös sakk-klubba járnak, üzletfelek ....
2013. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én egyik se vagyok, én a lánynak udvarolnék, ő meg erre a 45 éves pasival foglalkozik, aki mellesleg családos, nős stb.

Talán barátok, talán több nem tudom, de jó lenne megtudni.

De bármi is, azért nem fura hogy oda jár? Mit szól hozzá a kedves feleség? Meg mik akkor egymásnak, szeretők?

2013. szept. 27. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Otthon pedig biztos azt mondja, hogy késői "üzleti tárgyalásai" vannak. Közben pedig a lányhoz "kezelési bérletet" vett :).
2013. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lány szülei meg elnézik hogy egy nős pasi járkál a lányukhoz, ez is fura.
2013. szept. 27. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy az anyjához jár.

Ha nyomozgatsz utána, csak rontod az esélyed a lánynál. Udvarolj neki, aztán majd eldől, mit szeretne. Ne a pasival foglalkozz, hanem a nővel.

2013. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
A harmincéves lány szülei már minimum 10--12 éve nem szólnak bele, hogy ki kezelgeti az utódjukat. Századjára már mindegy lehet nekik... egyébként az sem biztos, hogy tudják, hogy nős, de még az sem, hogy tudják, ha ott van. Lehet, hogy ők a nappaliban tévéznek amíg a kisasszonyt rommá kúrja a nős hapsija a saját szobájában, aztán a pasas csendben kisurran, ennyi. Neked biztos egy ilyen erkölcsi értékrendeket valló nő kell? Nős férfiak kapcarongya? Jobb nem jut?
2013. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:

Hívd randizni a lányt, próbáld jobban megismerni és megtudod, hog mi a helyzet, bejössz-e neki, vagy esetleg tényleg összejött a nős pasival.

Beszélgess vele sokat, aztán meglátod.

2013. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!