Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem úgy, hogy pisilnem...

Miért érzem úgy, hogy pisilnem kell, mikor nem is?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem pisálni,aztán mentem aludni,de úgy éreztem,hogy még kell,viszont nem kellett..ÉS ma is ez van,úgy érzem hogy kell pisálnom,de nem kell... Ennek köze van ahhoz,hogy verem néha ?:D

2013. júl. 15. 15:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem azt is,hogy a vizelés kicsit éget is,de az égő érzés már jóval hamarabb is ilyen volt
2013. júl. 15. 16:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felfáztál
2013. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mit kellene csinálnom?
2013. júl. 15. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit, egy-két nap múlva, vagy hamarabb teljesen rendbe jössz.
2013. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen! És elmúlik ez az égető érzés is?
2013. júl. 16. 00:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Vered néha...mi? :D Nem kell kamuzni, nem szégyen az, ha kulturált keretek között rárántasz!


Felfáztál amúgy, pár nap és elmúlik. Ha mégsem, keress fel egy urológust!

2013. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy utoljára akkor volt égető a pisilés érzete, mikor kivették a katétert. Na az azt követő 2-3 napban mintha borotvát hugyoztam volna, a sírás kerülgetett. Nővérkék tanácsa: "pisiljen minél többet fiatalember". :D
2013. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oksa xddd
2013. júl. 16. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez, meg hogy fáj is a vizelés, arra utal, hogy van egy kis húgyúti fertőzésed. Erre a dokik tudhatnak adni valamit ha nem múlna el pár nap múlva (ami ugye azért baj, mert ha súlyosbodik a helyzet, felmehet a vesékig...), de addig is azt hiszem a legjobb ha minél több vizet fogyasztasz hogy minél többet üríts és így tisztítsd a „rendszert”.
2013. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ezt hogy kaptam el,és mégis milyen doktorhoz kéne fordulnom? Mert itt ,ahol élek,csak egy síma és egy gyerek orvos van. De még szűz vagyok,tehát biztos nem közösüléssel kaptam el.
2013. júl. 16. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!