Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a nagyon magas fiúk?

Figyelt kérdés
196 cm vok 18 évesen s 14 éves korom óta csak 4 cm-t nőttem.A legtöbb ember szerint ez jó de én nem tom eldönteni.A magasságomhoz képest viszont tul könnyű vok (80 kg)S szállkás testalkatu vok.Fiuk ti lennétek ilyen magasak?Mert vannak olyan ismerőseim akik aztmondják bárcsak akkorák lennének mint én,de viszont van olyan is aki kb olyan magas mint én de azt mondja h inkább lenne 150 cm.Irjátok a válaszaitokba a korotokat,magasságotokat,nemeteket is!Válaszaitokat előre köszönöm!

2013. szept. 28. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fiúknál szerintem előny a magasság. És a 196 cm nem olyan extrém magas. Örülj neki, hogy nem 160 cm vagy, mert akkor a legtöbb lány magasabb lenne nálad. Erősödni meg még biztos fogsz, ahogy idősödsz.

Én 176 cm vagyok, úgyhogy nekem egy férfi 180-nál kezdődik! :)

30/L

2013. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a magas pasik.

170 cm vagyok és lány

2013. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem hátrány!! :) Ne érezd frusztráltnak magad emiatt... :)


18/L

2013. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bejön nekik, többnyire 180 centitől veszik férfiszámba az embert, alatta le vagy sz*rva.Én már csak tudom 167 centisen...
2013. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én 180 cm vagyok 15 éves lányként...am a 196 nem is sok..sokszor jó magasnak legalább a legfelső polcot is eléred koncerten nem kell ugrálnod hogy lásd az ènekest...
2013. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
... :D én is magas vagyok és adok 1 tippet amit annó egy híres női előadó adott nekem :D ... ha magas fiú vagy és láthatóan (kb 1 fejjel) kisebb a lány nálad akkor észrevehető h tetszel e neki mert ha közel (nem olyan nagyon csak az intim szférában, persze nem ugy hogy kitörjön a nyakas ugy fel keljen nézni) akkor ha kicsit elfordítja a fejét és jobban látszik a nyaka az azt jelenti hogy tetszel neki.. ez egy önkéntelen női reflex :) sok szerencsét
2013. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút be, mert 180 cm vagyok:) Nálam is 180 cm körül kezdődik egy férfi. Múltkor együtt buliztam egy 190 körüli pasival, egyszerűen leírhatatlan érzés volt, hogy szó szerint fel kell néznem egy férfira és amikor megcsókolt, kicsit még pipiskednem is kellett... Kevés pasi van, aki ilyen magas, örülj neki, mi nők igenis azt szeretjük, ha egy férfi jó magas, mert férfias. Nem is értem, hogy mondhatott a haverod ilyen butaságot, hogy inkább lenne 150 cm.


28 L

2013. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#4 hülye vagy,


Amúgy nem gond a magasságod. :D

2013. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem gond, ezt mondom, hogy semmibe néznek.Ha semminek néznek, akkor eleve gond sem lehet.Ja, és olvasd el az előtted levő válaszoló írását is..
2013. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én személy szerint a magas srácokat bírom(168 cm magas,16L) persze érthető a barátod véleménye is, mert általában mindenki más akar lenni mint aki(tisztelet a kivételnek) nekem is sok magas ismerősöm van és ők is lennének alacsonyabbak, és fordítva...de ez nem hátrány mert a legtöbb lány a nála magasabb fiúkat szereti :)
2013. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!