Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan pici,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan pici, aranyos lány, akinek én is bejönnék alacsony, pici fiúként? Ha nem nőttem 180-190cm magasra, akkor mégis milyen lányoknál lenne esélyem, ha még 170cm magas sem vagyok?

Figyelt kérdés
Hát úgy látszik minden csaj utálja az alacsony fiúkat, mindenkinek magas pasi kell.:(
2013. jan. 29. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos itt csak gúnyolódásban lesz részed. De ez a hely nem reprezentálja a társadalmat. Ne add fel.
2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Itt olvasgass, főleg a 3. oldalon!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nagyon sok szép, közepes termetű barátnőmnek alacsony, helyes, cuki, aranyos fiúja van. :)))

2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Olyan lányt keress akik szeretik a cuki fiúkat! Vannak már bőven. :P
2013. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Rosszul gondolod.. vannak ilyen lányok.
2013. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem,hogy a magasságoddal van baj,talán csak kevés az önbizalmad.A környezetemben javarészt 160-170 cm-s pasik vannak,és sosem volt gondjuk barátnő téren.
2013. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Én is főleg átlagban 170-es srácokat ismerek, ráadásul vékonyak is, mégis vígan csajoznak. Azért sehol nem azt látom, hogy minden nő két méteres, kigyúrt fickókkal mászkál. Sőt...
2013. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor árulja már el valaki, hogy engem miért koptat le minden lány, akinél bepróbálkozom? Már nagyon el vagyok keseredve, nem is merek próbálkozni, mert úgyis csak újra elutasítanak, ha meglátják hogy nézek ki. :(
2013. jan. 29. 23:16
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Arc / stílus lehet az oka.


Az is elég gáz, amikor valaki egyből masszív önsajnálattal megy oda, de ez is, ha ilyen termettel próbálja játszani a "nagy macsót". Egyik sem jó. Az adottságaidból hozd ki a legtöbbet: legyél közvetlen, laza, vicces, kicsit csibészes, ilyesmik.

2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
43%
Az én barátom se nőtt nagyra kb. 170 cm én meg 167...előtte csak magas barátaim voltak 180 cm felettiek általában.De engem nem érdekel ez. Biztos vannak még olyan lányok akiket ez nem zavar, csak eddig nem találtál megfelelőt, de ne keseredj el ilyen miatt! :)
2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%

170, sőt 160 alatt is van élet.


Én 158 centis nő vagyok. Volt már nálam (!) alacsonyabb fickó is, aki bejött.


Eszméletlen fazon volt. Nem volt kifejezetten jóképű, kicsit pocakos is volt és a tárcája se dagadt a pénztől... na meg ugye ott volt a magassága,

DE

olyan humora, s beszélőkéje volt, hogy bárkit levett vele a lábáról.

Ismertem az exét is. Nem csak a fickónál, hanem nálam is magasabb, nagyon csinos lány volt.


Ott vannak példának az alsó szomszédomék is. Ott mondjuk az asszony is alacsony.

A férj és a feleség is kisebb nálam. Három gyerekük van.

A két fiú egy fejjel rám ver magasságban, egyedül a lányuk lett kisebb nálam.

Szóval még azt is megcáfolták, hogy pici szülőknek feltétlenül kicsi gyerekük legyen.


És én extrém pici (de azért nem törpe) férfiakról beszélek.

Még nekik se volt megoldhatatlan probléma a társkeresés.


Erre ott vagy te, aki nem is vagy extrém pici, ha már a 170-et súrolod.

2013. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!