Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnál is gyorsabban telik az...

Másnál is gyorsabban telik az idő mint fiatalkorában?

Figyelt kérdés
Régebben 1 év sok idő volt, nagy különbséget jelentett hogy 2-3 év eltelt. Most visszagondolok, ami több éve volt az is mintha tegnap lett volna... Na jó, mikor iskolás voltam akkor persze vártam hogy vége legyen már, aztán lassan telt az idő... Azt olvastam ha valaki azt akarja hogy lassabban teljen az idő, akkor jobban a jelenben kell lennie, a jelenre kell koncentrálni, és minél több dolgot csinálni (ezt utóbbit nem olvastam, csak szerintem így van, mert ha minél több érdekesebb dolgot csinálsz, annál inkább úgy tűnik hogy hosszabb volt az az időszak ami alatt csináltad, legalábbis szerintem)

2013. okt. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy mondod
2013. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30tól kezdett el nagyon pörögni nálam,pedig kb 30 voltam amikor vissza vettem a sebességből,mert már "kész" voltam,megvolt mindenem.

aztán nyugisan meg még jobban pörög az idő úgy látszik.

2013. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Makoscsiga ***** válasza:
Az idő érzet azért szubjektív, mert amikor nem történik velünk semmi új és érdekes, akkor az agy kevesebb információt tárol az adott időszakról, így visszagondolva az az idő rövidebbnek tűnik. Amit tenni tudsz ezellen, az az, hogy próbálsz új dolgokat megtanulni (nyelv, hangszer), és érdekes váratlan időtöltéssel elütni az időt.
2013. okt. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mákoscsiga, én is erre gondoltam. Sajnos igaz hogy sok érdekes nem történt velem, csak legtöbbször ugyanaz. Kissé bosszantó hogy ilyen gyorsan elrepülnek az évek, de végülis annyira nem emésztem magam rajta, csak olykor egy kissé
2013. okt. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!