Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig azon gondolkodtam/arra...

Mindig azon gondolkodtam/arra vágytam hogy egy bizonyos filmbeli eseményhez hasonló történhetne velem is. Megtörtént. Kicsit ijesztő. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem kell nagy dologra gondolni, nem váltam szuperhőssé. Csak egy hétköznapi ám de különleges dologról van szó, amire nagyon kevés esély volt. Mindig azon gondolkoztam hogy de jó lenne ha velem is megtörténne, és egy az egyben(!) megtörtént. Ez viszont ijesztő. Szerintetek csak véletlen? Mással is volt már ilyen? Konkrétumot nem akarok írni. Tényleg nem kell nagy dologra gondolni, de szinte semmi esély nem láttam rá, mert elég bonyolult.
2013. okt. 2. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Volt... többször is. Egy a sok közül: régebben összetalálkoztam egy baromi helyes idegen sráccal a metróvégállomáson. Ő is barátokkal volt és én is barátnőkkel. Bámultuk egymást mint a filmekben és közben nevettünk a barátnőimmel, milyen helyes ez a fiú mondtam is a barátnőmnek sosem fogom ezt a helyes pasit többet látni ha most elmegy a metróval..

Erre a srác odaküldte hozzám az egyik barátját kezében egy cetlivel a fiú neve,telefonszáma rajta és megkért hogy én is írjam fel a saját elérhetőségemet... azt hittem dobok egy hátast! :D


Később összejöttünk,de sajnos nem lett happyend. :-)

2013. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!