Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normálisan reagáltam, vagy...

Normálisan reagáltam, vagy másképp kellett volna?

Figyelt kérdés

Szomszédaim fiatalkorú problémás lányok.Ma reggel létrát találtunk az ablakuk alatt a mi udvarunkban.Kiderült,hogy éjjel bemásztak hozzánk,mert kizáródtak a lakásból vagy mi.Nem is szóltak róla semmit,gyakorlatilag magánlaksértést követtek el.Eleinte azt hittük,hogy nem be,hanem lejöttek betörési szándékkal.

Hazaérve hallottam meg mi történt,hirtelen nagyon erős haragra gerjedtem és kiabálva mentem át a szomszédba.Elsőre egyenesen kérdőre vontam egy roma asszonyt a lépcsőházban a dolog miatt,utólag kiderült,hogy semmi köze a dologhoz.Utána rossz helyre csengettem,kiderült,hogy a szomszédé a szóban forgó lakás.Itt letegeztem a fiatal lakót,és szintén kérdőre vontam a létra miatt.A félreértés után sikerült beszélni az "elkövetőkkel" is,ennek során kezdett tiszta lenni a kép,miszerint "csak" be akartak jutni a lakásukba.Dühömben nagyon trágár voltam,azt mondtam,ha legközelebb az udvaromban találom valamelyiküket azt agyon***zom.Ez volt a legtrágárabb,és most már szégyellem magam egy kicsit.Korábban csak cigicsikket dobtak az udvarunkba,nagy ritkán szárnyas betétet,komoly problémánk eddig nem volt velük.

Az a rossz,hogy akiket felindultan vontam kérdőre,azoktól nem emlékszem,hogy elnézést kértem volna,a roma asszonytól biztos nem.Csak emiatt meg nem akarok már visszamenni,majd ha látom őket.Attól tartok,hogy egy bunkónak tart mindenki,bár a nevezetteknek nagyon rossz hírük van,sok rossz fát tettek a tűzre,rendőrségi ügyük is volt lopás miatt.

Érthetőek a reakcióim,vagy még ilyen esetben is kontrollálnom kellett volna jobban magam,vagy simán bunkó paraszt vagyok?



2013. okt. 5. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
En is hasonlóan reagáltam volna. Ne kérj bocsánatot hagy maradjon meg az emlékezetükben hogy jobb ha nem szórakoznak veled.
2013. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!