Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az természetes, hogy az...

Az természetes, hogy az internetes ismerős nem tud elbeszélgetni velem normálisan, vagy velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember, akit csak interneten ismerek, pl. innen, és interneten beszélgetek csak velük, nem képes elbeszélgetni normálisan velem, témákat felhozni, mindig csak én irkálok nekik ők válaszolgatnak. Nem is tartanak túlságosan fontosnak.

Ez így természetes, hogy interneten nem lehet úgy elbeszélgetni? Ha az akkor mi az oka?

Vagy ha nem az, akkor mi lehet velem a baj?


2013. jún. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Internetes ismerős.... bakker... szerinted mi a baj ? INTERNETES.


Az, hogy beszélgess vele -hosszútávon- az internet kevés. Találkozni kell vele, közös élményeket szerezni... VALÓDI barátságot, kapcsolatot kialakítani. Ezt interneten nem lehet, csak élőben.

2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, nekem is vannak internetes ismerőseim, volt akivel találkoztam is. Lehet elfoglaltak és nem érnek rá. :) Én pl ilyen státuszban vagyok egy ideje sajnos :/
2013. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott a baj ,hogy nem ismer személyesen , nem ismer és nem tudja ,hogy meddig mehet el a kérdésekkel és lehet ,hogy pl nem akar átmenni személyeskedésbe ,vagy mondjuk valami olyat kérdezni ,vagy mondani amivel kellemetlen helyzetbe hoz.. Nem hiszem ,hogy nem tartanának fontosnak ,csak interneten egy ismeretlennel kicsit nehezebb.. :) Legalábbis magamból indulok ki :)
2013. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, egyrészt sokan nem szeretnek interneten cseverészni. Nekem is elég volt távkapcsolatban, azt is megunja az ember egy idő után, de én pl összes rokonom, ismerősöm leépítettem ha rám írt.


"Nem is tartanak túlságosan fontosnak."...jó hogy nem, nem is ismernek, ilyen az internet világa. Én úgy vagyok vele, akivel neten elcsevegek, azt elhívom élőben is találkozni, és mindjárt más úgy.

2013. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már 9 éve beszélgetek az interneten egy nővel, még sosem találkoztunk, de kevés esély van rá, hogy fogunk. Tőlem 25000km-re van, de teljesen jól elvagyok vele, nő létére dől belőle a baromság, teljesen feldob, ha beszélek vele.
2013. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, Sidney-ben lakik, légvonalban csak 17000km, átszállásokkal 25e. Mielőtt valaki írná, hogy a föld kerülete csak 41e km. :-)
2013. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem emner függő nekem van aki több éve netes ismi a facén és elvagyunk, pedig évek teltek már el.
2023. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!