Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy az ember...

Létezik olyan hogy az ember annyira el keseredett az életével kapcsolatban hogy sok filmet néz és teljesen bele képzeli magát?

Figyelt kérdés
Ha a film éppen boldog akkor én is az vagyok,ha szomorú akkor az vagyok olyan rossz érzés mikor látok egy jó filmet és mikor jól végződik a vége vagy olyan dolog van benne ami meg hatja az embert itt most nem konkrétan a romantikára gondolok ,hanem egy boldog család,vagy összetartó emberek,stb... akkor úgy érzem hogy az én életem el van szarva mert nem olyan mint a filmekben.

2013. okt. 6. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A filmekben minden mindig sokkal szebb tökéletesebb, mint a valóságban
2013. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre már rá jöttem de úgy érzem hatással van rám egy szarnak érzem az életem
2013. okt. 6. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne nézz sok hollywoodi filmet,mert azoktól távol áll a realitás,ezzel is manipulálják akit lehet.

Az amcsi filmekben általában minden tökéletes,mindenki szép,mindenki ugyanúgy beszél,nincsenek hibák.A valóság nem ilyen náluk sem,csak ők a filmjeikkel próbálják tartani ezt a látszatot.

2013. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
manapság a tudatkontroll egyik legerősebb fegyvere a különböző filmek, és az irányított reklámok...ezzel nagyon sok ember életét tudják befolyásolni, és aki nem áll be a sorba azt a többségi közösség kiközösíti.
2013. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én is kezdek rá jönni hogy manipulálják az embereket de nem csak a filmekkel hanem mindennel és úgy néz ki én is fél áldozat vagyok mert egy egy film után elég szarnak tudom érezni az életem,és azt is tudom hogy amerikában sem olyan csak azt nézem mindenhol amerikára meg ilyen dolgokra vagy más országra irígykednek.és tényleg a filmekben túl szép minden hogy úgy legyen.
2013. okt. 6. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8 Nézd meg ezt a filmet. Okosabbnak fogd érezni magad, és rájössz mi is folyik itt.
2013. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!