Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy egy kapcsolatban hónapokon keresztül nem a valóságot láttam, hanem amit látni szerettem volna? Az ember ennyi időn keresztül így be tudja csapni önmagát? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé tisztán látok, ezért vagyok ilyen válogatós...
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez mindenkivel megesik, főleg ha fiatal az ember.
2013. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik, persze, majd tanulsz belőle. A hónapokban mérendő intervallum még csak nem is vészes. Egy csaj haverom három és fél éven keresztül álltatta magát. Egy másik lány ismerősöm most vagy két-három éve nem hajlandó belátni amit be kellene neki. Általános dolog, hogy a rózsaszín felhőn keresztül minden rózsaszínnek látszik...
2013. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!