Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire "gáz" facebookon?

Ez mennyire "gáz" facebookon?

Figyelt kérdés
Most csináltam magamnak, nem akartam, de egy barátom jó messze költözött, így "belementem". Telefonon nem lenne kis pénz, az email-t pedig nem használja már régóta. Szóval azért regisztráltam, hogy tudjunk beszélgetni. Rendben van, többi ismerőst is bejelöltem meg minden. Azóta folyamatosan azt hallgatom, hogy „lájkold a képem, írd oda, hogy szexi vagyok, puszi...stb....”. Nagyon unom. Oké, lájkolom, de nem fogok hülyeségeket írkálni mindenhova. Az nagyon gáz, ha csak kapcsolattartásra használom? Nem osztok meg semmit, meg nem kommentelek csak néha felmegyek beszélgetni, tehát "nem élek facebookos életet".

2013. okt. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gáz az, hogy ezt meg kell kérdezned..de most komolyan. Szerintem érzed a válaszomból a választ a kérdésedre.
2013. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz.. Én is csak beszélgetni járok fel, meg van kint rólam 1-2 kép, hogy azért vágják ki vagyok.
2013. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Úgy használod ahogy szeretnéd. Esetek nagy részében én is csak chatelni járok fel. Néha megosztok egy-egy dolgot esetleg rakok ki zenét, nagy ritkán képet. Mindenki úgy használja a sajátját ahogy neki jól esik.
2013. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Virtuálisan ki akar használni ,ne hagyd!
2013. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez a kérdés volt nagyon gáz
2013. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Danna99 válasza:

Nem gáz ez olyan mint ha csak emailt írnál!

De ha zavar hogy mások azt gondolhatják rólad hogy lúzer vagy akkor tegyél fel magadról egy képet meg borítóképet és tegyél ki egy szöveget 3 képet és élj boldog életet!

2013. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a tiniribiknek az egész életük a "lájkból" áll, mindent megtesznek érte. Nem is kell rájuk figyelni, használd értelmes dolgokra a Facebookot ;)
2013. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Skype-t, ha vann mikrofonotok. Akkor lazán beszélgethettek napokat is, mivel ingyenes és nincs semmi díja. akárhol is lakjon a két személy, és még kamozni is lehet. :D
2014. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!