Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feltunt nektek, hogy a felnott...

Feltunt nektek, hogy a felnottek nagy resze alig valaszol facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy par 20-30 ev koruli ismerosom...a kozeli kutyafuttaton ismmertem meg oket es sokszor egyutt hordjuk a kutyakat setalni. Nagyon jol elbeszelgetunk mindig meg minden, rendesek nagyon. Viszont, ha facebookon irok nekik megnezik, de szinte sose valaszolnak. Max. Akkor, ha azt kerdezem, hogy hanykor lesz a kovetkezo seta. De neha meg akkor se..ilyenkor azt hiszem, hogy utalnak meg nyug vagyok a nyakukon, de ha ott vagyok akkor egyataln nem ugy tunik. Es szinte az osszes felnott ismerosomnel igy van, szoval gondoltam arra, hogy ez naluk igy mukodik...

Nektek ez meg nem tunt fel?


2013. aug. 14. 12:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy en 16 eves lany vagyok
2013. aug. 14. 12:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért nem írnak vissza mert a kamaszokkal ellentétben nincs sok idejük mivel gondolom dolgoznak plusz 30 környékén már gyereke is lehet és épp elég nehéz neki ezekkel foglalkozni mintsem face-n irogasson!
2013. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én anyám se beszélget senkivel 48 évesen, nem azért van mert utálnak, hanem nincs igényük egy gyerekkel beszélgetni semmilyen formában. Tudod más a valóság és a neten való beszélgetés, mivel generációs különbség áll fenn ezért ők feleslegesnek látják hogy írjanak neked

Mondjuk vannak kivételek nem mindenki ilyen

21/F

2013. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha dumálgatni akarsz, akkor lehet, hogy arra nem vevők, vagy örülnek, hogy végre értelmes kérdést teszel föl, amire válaszolni is lehet: a következő séta x órakor lesz. Attól függ, hogy mit írsz nekik, ha kérdezel, akkor látod válaszolnak, de lehet, hogy haverkodni és a kutyasétáltatón kívül beszélgetni nem nagyon akarnak. "Nálunk" ez nem így működik, de egy okot mondj, hogy miért kezdenék el harminc évesen 16 éves valakivel beszélgetni facebookon, akivel egyébként is találkozunk a kutyasétáltatáson. Nem igazán szokás tartani a kapcsolatot facebookon és haverkodni azokkal, akikkel a parkban találkozok, mert egy úton visszük le a kutyát..
2013. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég hülye magyarázatok születtek eddig...

Az lehet még, hogy nem tudják kezelni a facebookot, rányomkodnak az üzenetekre, az meg megjelenik olvasottként.

Vagy...hiányos nevelési tulajdonságokkal rendelkeznek, engem kifejezetten idegesít, ha valaki nem válaszol arra, amit kérdeztem tőle úgy, hogy utána látni, hogy elolvasta.

Szerintem bunkó dolog nagyon.

2013. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem le is van tiltva a fb-cset.

sőt, a fb-s mailekre sem válaszolok. az ismerőseim tudják a telefonszámomat, hívjanak fel, ha akarnak valamit.

2013. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3 és 4-e válaszolóval értek egyet.

Felnőttként nem a facebookon élem az életemet.

Tudom kezelni, nem azzal van a baj, csak nem órákat lógok rajta, hogy lelkizzek bárkinek, akit futólag ismerek. De ha összefutok az ismerős anyukával az utcán vagy a játszótéren, akinek szintén abba az oviba jár a gyereke ahová az enyém, akkor szívesen beszélgetek vele. Esetleg be is jelöljük egymást a facebookon, de nem kezdünk levelezgetésbe, max. annyit, hogy másnap farsang az oviban, tudja-e, hogy összevont csoportok lesznek vagy sem.... Nekem megvan a nagyobb barát köröm, velük beszélgetek, rájuk szánom a szabad időmet, nem egy kedves félig-idegenre. Nem nézem le őket, aranyosak, kedvesek, de nem a barátaim és azt a kevés időmet amit facebookal töltök, azt nem rájuk szánom, hanem a legjobb barátnőimre.

2013. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű van jobb dolguk is, mint chatelgetni.
2013. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!