Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek. Egy furcsa ember...

Mit tegyek. Egy furcsa ember vagyok tele problémákkal de ezek inkább pszichés dolgok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Furcsa dolgokat csinálak ha valami nem jön össze akor veszekedek elmondom hogy,hogy nézek ki milyen barom vagyok és néha még magamat pofozom mert nem úgy sikerülnek a dolgok ahogy elképzeltem, de ezek mondjuk családi vitánál fordulnak elő. nem vagyok megelégedve magammal nem járok szórakozni emiatt. szerintetek komoly problémám van?

2013. okt. 7. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem komoly, de kellene sportolni olyasmit, ami jól lefáraszt és szexissé is tesz :P
2013. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem vagyok megelégedve magammal"

Ha ezt kiírnám kérdésbe, már tudnám is a választ, hogy komoly probléma-e. Nekem az lenne.


Az, hogy furcsán viselkedsz (az társadalmi "nem furcsa" képhez képest, mert ez relatív), sohasem probléma, amíg nem ártasz vele magadnak és másnak. Egy családi vitában kirobbanó harag még nem baj, csak utána érdemes átgondolni, miben volt igazad és miben nem, majd egy megfelelő időpontban, egy sör mellett higgadtan megbeszélni. Ha békés szándékkal közeledsz és nem azzal, hogy beolvass a másiknak, akkor nem lesz harag. Magaddal hasonlóképpen kibékülhetsz.

Nem könnyű persze, de pszichológus is segíthet ebben. A cél, hogy jól érezd magad a bőrödben, és nem az, hogy kiengeszteld a családtagjaidat.

2013. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy sok hülyeséget tettem már saját magammal és sokat ártottam ezzel..
2013. nov. 7. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, van a mondás, hogy "ami nem öl meg az megerősít (ha tanulsz belőle)". Az már jó, hogy felismered a "sok hülyeséget", ami pedig megtörtént, azon nem tudsz változtatni. Azokat érdemes letenni, és arra törekedni, hogy ugyanazokat a hibákat a jövőben ne kövesd el újra.
2013. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!