Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így ez az...

Miért viselkedett így ez az ember?

Figyelt kérdés
Tegnap bulizni voltunk barátnőmmel és megismerkedtünk két emberrel az egyik harminc éves, leültünk beszélgetni és el kezdett nekem papolni az életéről meg mindenről, nem is nagyon értettem miket beszél, állandóan bámult meg minden, és már a vége fele kezdtem félni tőle.Olyanokat mondott hogy én egy érdekes lány vagyok stbstb. úgy beszélt velem mintha a legközelebbi haverja vagy nem tudom kije lennék, és kicsit furcsán érintett ez a dolog. Lehet hogy csak az ital miatt volt ilyen? Tudom ez nagyon hülye kérdés, ha egyáltalán az.. xd nem kérek rossz indulatú hozzászólásokat köszönöm :) 17/L

2013. júl. 21. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
En is olyan vagyok, hogy egy idegennek kepes vagyok elmomdani a legbelsobb bondolataimat... kozvetlenseg.. ennyi:)
2013. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
Egy szavát se hidd el neki! Csak ágyba akart bújni veled.
2013. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ott szartad el a dolgot, hogy hagytad hogy nyomja ezt a sok fasságot, ilyenkor amikor az ittas emberek nem észlelik hogy nagyon tolakodóak és csak nyomják és nyomják a dumát, még csírájában kell elfojtani a dolgot : "jó aha, tök érdekes, de most mennem kell, mert kesztyűvarrási tanfolyamom van és pont most kezdődik, na cső" ennyi
2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja jobb lett volna, de mivel fizetett nekem meg barátnőmnek is egy boros kólát nem lett volna túl illendő, bár már előtte kellett volna.
2013. júl. 22. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!