Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a nőknek, vagy a...

Szerintetek a nőknek, vagy a férfiak könnyebb párkapcsolatot szerezni, és melyik nemű a magányosabb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 00:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A nők szerint a férfiaknak, a férfiak szerint a nőknek. Szerintem a nők magányosabbak. 20f
2013. okt. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Hát miután egy párkapcsolatban 50% a férfi és 50% a női résztvevők aránya, a kérdésnek nem sok értelme van...:) Matematikailag lehetetlen, hogy eltérő nehézségű legyen...:)
2013. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem általánosan a nőknek könnyebb, bár talán a férfiak jobb eséllyel szereznek olyat, amiből nem "héjanász az avaron" lesz a végeredmény. De nem tudom igazán, ez csak halvány tipp a részemről.


Magányosabb? Szerintem a nők. Ők inkább társfüggők, és ha egyedül maradnak, magányosak lesznek. A férfiak között vannak amolyan remeték, akik egyedül vannak, de nem magányosok. Remetenőről még nemigen hallottam.

2013. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább férfiakon látom, hogy társfüggők lennének, ismeretségi körömben olyan 80%-ban. Az is gyakoribb, hogy elhunyt idős néni után gyorsan meghal a férje is, mint fordítva.
2013. okt. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

#3


Nell a remetelány :D (Jodie Foster)

2013. okt. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Egyértelműen a nőknek könnyebb pasit szerezni,csak válogatniuk kell a jelentkezők között.A férfiaknak nagyon oda kell tenni magukat,és még gyakran így sem sikerül,a nőknek mindig lesz valakijük anélkül hogy valamit is csinálnának.

Az pedig hogy melyik nem a magányosabb...egyénfüggő,ki mennyire érzelmes attól függ.

2013. okt. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

6: Én több egyedülálló nőt ismerek magamat is beleértve, mint férfit, ettől még nem gondolom, hogy bármelyik félnek is nehezebb lenne, hiszen ha 100 emberből 50 nő van és 50 férfi, és ebből 25 pár, akkor ugyanannyi sikeres női pártaláló van, mint sikeres férfi pártaláló, hiszen 1 férfi és 1 nő alkot egy párt. Ha a nőknek könnyebb lenne, akkor több nő lenne párban, mint férfi, ami ugye matematikailag lehetetlen.

Egy pár az ugyanannyi férfit mint nőt tartalmaz.

És Magyarországon megközelítőleg ugyanannyi a férfi mint a nő.

2013. okt. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%

A kérdés az volt, h kinek könnyebb, nem az, h kik vannak többen párkapcsolatban....

Szerintem a nőknek könnyebb, mert ugye sok az udvarló, de ez meg azt hozza magával, h válogatnak, ami miatt még sincs annyi kapcsolat.

A magány meg szerintem inkább egyénfüggő!

2013. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Istenem... akik itt olyanokat irogatnak, hogy a nőknek jóval könnyebb valakit találni, meg nekik csak válogatni kell az udvarlók közül, az figyeljn egy kicsit: a valakin van a hangsúly! Igen, könnyebb találni vmi tsnulatlan, műveletlen, neveletleg talpig bunkó fazont, aki a nagy számok törvénye alapján akar csajt fogni. Nőben ilyen alakok lénsegesen ritkábban fordulnak elő, ezért a pasik nem "érzik a törődést" akkor, amikor egy ilyen rájuk száll. Szóval lehet, hogy vmi legalja embert a nők könnyebben találnak, de párt nem!
2013. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
A párkapcsolat önmagában nem jelenti a minőséget is, ergo a "sima" párkapcsolatban a nők előnyösebb helyzetben vannak. A minőségi társtalálás már egyenlően nehéz, mert a saját igényeinknek megfelelőt találni nem könnyű, és ez már nemtől független. Az más tészta, hogy a pasik nem annyira társfüggők, mint a nők, tehát ha nincs valakijük, akkor is boldogok, és van hobbijuk, és nem a társtaláláson van az életük hangsúlya, a nőkkel ellentétben. Viszont itt már, pont ezen ok miatt, a pasiknak könnyebb nőt találni, mert nekünk van olyan életünk, amiben boldogok vagyunk, és sok nő, csak azért, hogy "osztozkodjunk" a boldogságunkban, szívesen csatlakozna. Tehát egy sikeres, kiegyensúlyozott pasinak sokkal könnyebb nőt találni, mint fordítva. (persze ez még nem egyenlő azzal, hogy minőségi lesz a kapcsolat...)
2013. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!