Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek mi az oka?...

Szerintetek ennek mi az oka? Mit tudnek csinalni, hogy ne legyek erzelmi "hullamvasut"?

Figyelt kérdés

Pszichologusnal voltam nem jott ossze...

Egyik heten minden rendben vidam vagyok,boldog..A masik hetet meg vegigzokogom...kulonosebb nagy dramai tortenesek nelkul..egyszeruen mindenre jobban erzekeny vagyok...Gyakran eljatszadozom a gondolattal,h milyen erzes ha valaki(allat,ember)aki fontos neked meghal..h az milyen erzes...nem ertem magamat sem...



2013. okt. 10. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, neked csak hetente van ilyen? Örülj neki... nekem naponta többször.
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnalom.. :( de nem vicces amugy...gondolom Neked sem..
2013. okt. 10. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván még nem éltél át hasonló dolgot,és nem keményített meg különösképpen az élet.Majd talán eljön az is,amikor tudni kell a másikat elengedni...Akár halál,akár emberi kapcsolatterén,a Pszihológus meg üres hegyi beszéd.Ugyis csak azt mondjak,amit hallani szeretnél,de emellett önálló cselékvést kell tanusítanod,és nyilván nem is fog megoldódni semmi,Ha a dolgokon nem változtatsz megfelelően.
2013. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél férfi.
2013. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Varrassam at magam?Nem amugy nem akarok olyan "ferfi lenni" amilyenre te gondolsz...csak egy kicsit legyen jobb...
2013. okt. 10. 20:35
 6/7 Skywalker33 ***** válasza:

Halih,


először is a lelki-érzelmi dolgok ki vannak téve olyan hullámzó erőhatásoknak amikről nem tudsz illetve nagyon nehéz követni. PL: csillagerők, fényszögek. Erre mondja A SZT Tamás: Boldog aki meghaladta a csillagokat...


Stabilitást csak tudatos belső munkával lehet szerezni: 1. önmegismerés. 2. Önmagad Elfogadása. 3. Belső munka

A hármas pont az tudatos munkát jelent amivel közel kerűlsz illetve összekapcsolódsz a Lélek-el ami már az egységben van azaz nem hullámzik. Erre legalkalmasabb a meditáció és a szellemi igazságok megismerése, ima, mantra, szolgálat...stb...

Hajrá!

:)

2013. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is pont így vagyok! biztos van erre valami gyógymód, de még én sem találtam meg! én valóban nem tudom feldolgozni hogy valaki fontos meghal. de még él az a vicc és már azon sírok hogy majd egyszer meg fog halni. kérlek írd meg ha találsz megoldást, én is keresem.
2013. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!