Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúknak...

Miért van az, hogy a fiúknak mindig az az átlagos lányok tetszenek? (nem külsőleg átlagos hanem viselkedesileg)

Figyelt kérdés
Van egyáltalán olyan fiú aki kicsit felfigyelt az úgymond "fura" lányokra?

2013. okt. 10. 21:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem teljesen atlagosra gondolok, inkább tipikusra. Igen, a jó szó azt hiszem a tipikus.
2013. okt. 10. 21:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy biztosan van, a barátom.. mondjuk ő sem normális ( finoman fogalmazva). Lehet, az a baj, hogy te meg az átlagos "jó pasikra" figyelsz, akik a legtöbb lánynak bejönnek.
2013. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálam egy átlagos,semmilyen lány szóba sem jöhetne,főleg ha normális.Nem illek bele semmilyen társaságba teljesen,elég fura vagyok,de ez így jó,minek legyek "normális"?Az unalmas lenne :) Így hát alap hogy a különc embereket keresem inkább.

Te mit értesz az alatt hogy fura?Privátban írj!

2013. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem egészen. Én nem az átlagos fiukra bukom, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb fiú a tipikus lanyokra bukik.

Ők vasaljak a hajukat, és szogegyenes a hajuk, nekem göndör hajam van.

Magasságút hordanak, és a legújabb trendeket, én bőr bakancsot.

Ők sikitanak ha meglátnak egy siklót, én felveszem és megvizsgalom.

És még sorolhatnám.

2013. okt. 10. 21:22
 5/15 4165 válasza:
Göndör haj, bakancs. Nem lehetsz rossz csaj. :) Te nem azokat a fiúkat keresed. Ennyi.
2013. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja, és nem hallgatok tömegzenét, vagyis.gép zenét. Rock, indie rock, folk rock, és a többi.(:
2013. okt. 10. 21:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor keress magadnak egy rocker pasit.
2013. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy te fura, van egy csomó olyan lány, mint te, csak kevesebb összességében, mint az átlagos lányok. Ugyan így van a fiúkkal is. Egyszerűen még nem találkoztál olyan fiúval, de biztosíthatlak, hogy vannak, mert pl. én is ilyen vagyok.
2013. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Logikusan azért, mert a legtöbb fiú is átlagos. Ismerkedj a saját érdeklődési körödnek megfelelő közegben.
2013. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te is átlagos vagy. tömegzenét hallgatsz (amit írsz az tömegzene, népszerű csak más stílus)
2013. okt. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!