Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges h aki nekem tetszik...

Lehetséges h aki nekem tetszik, aki egy elég népszerű fiú a suliban, észrevesz engem, egy tök átlagos lányt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Lehetségesnek minden lehetséges, ami nem mond ellent a fizika törvényeinek, de nem valószínű.
2013. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik nagymenő gyerek valahogy mindig a legrondább csajokkal jött össze, igaz, a szünetek után mindig mással jelent meg. Nekem mondjuk nem jött be.
2013. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaa értem,tudom szoktak olyanok lenni akik verik a mellüket de nincs is mire,szánalmas az ilyen..

De aki nekem tetszik,nem olyan,mármint ő kedves,és attól mert jópár lánynak bejön meg minden,ő sztem nem él ezzel vissza.Amúgy én azt sajnálom,h miért épp egy olyan fiú tetszik nekem,aki nem tetszik mondjuk a suliban minden 4. lánynak :///

2013. szept. 22. 07:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam az uccsót:Szval miért épp egy olyan fiú tetszik nekem,aki a suliban mondjuk minden 4. lánynak bejön..
2013. szept. 22. 07:57
 5/10 anonim válasza:

Szerintem lehetséges.

Ha meg fordítva lenne az eset akkor 0% mert a népszerű lányok tesznek a normális fiúkra.

2013. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Persze, hogy lehetséges, nem azon múlik!!! Önbizalom!
2013. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem azon múlik hogy ki mennyire népszerű. Ha nem vagy ronda, vagy ha az is vagy de pont az ideálja vagy Mr.Tökélynek, akkor nemcsakhogy észre fog téged venni, de talán még feleségül is vesz!
2013. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Na, szóval :) ! Gimiben még egy kimondottan visszahúzódó, félénk lány voltam. Bár mondogatták ugyan, hogy szép vagyok (szerintem átlagos!), de ezzel nem foglalkoztam. Úgy öltöztem, hogy .... hát igen, a 90-es évek közepe :) Talán tükörbe sem néztem soha! A nagy szerelmem a párhuzamos osztályba járt. Iszonyatosan jól nézett ki, rádiós műsorvezető volt, versenytáncos,, szóval önbizalma az volt. Nagyon sok lánynak bejött. ÉÉÉÉS észrevett engem (is)!!! Csak egyszer csókolt meg, de az pont elég volt ahhoz, hogy soha többé ne tudják más fiúba beleszeretni! De hát voltak lányok, akik futottak utána, és ő 17 évesen, élvezte az életet. Tisztában voltam vele, hogy ebből járás sosem lesz. Fájt, de ez volt! Érettségi után 9 évig nem láttam. Persze voltak pasijaim, köztük egy 5 éves kapcsolat, de... Aztán 9 év után összefutottunk. Már több mint 4 éve a férjem, van egy kislányunk, és imádjuk egymást. Hihetetlenül megfontolt, ragaszkodó, megbízható ember lett belőle. Imádja a családját. Megboldogult anyósom szerint mindig is ilyen volt, csak ki kellett lábalnia a kamaszkorból :) . Szóval, igen, lehetséges! Csak lehet, hogy időbe telik :)
2013. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Valószinünek tartom, ezt a sajnáltatás hatásáért kérded.

Átlagos vagy? Noss az átlagos mit jelent. Semelyik ember sem átlagos. Vannak buták, vannak művészlelkek, de van aki még nem találta meg magát az életben. És hogy észre vesz e? Remélem képletesen érted, mert ha egy ember nem veszi észre a másikat, gondok vannak, mert teng az egoizmustól. Tehát ne feledd a filozófiai gondolat menetem lényege: Találd meg miben nem vagy átlagos, és akkor észre vesz az a srác!

2013. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8/9.:Köszönöm,ez sokat segített és lendített rajtam,amúgy ez egy nagyon jó és szép történet *-* :)

De nem hinném hogy ez velünk is így lesz

2013. szept. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!