Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvettek egy FB csoportba....

Felvettek egy FB csoportba. Viszont amikor rámentem a meghívóra, azt írta ki h a kért oldal nem található. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó h törölték a meghívót, vagyis véletlenül vettek fel a csoportba. Viszont kirugni már nem akartak (mivel így már tudok a csoportról). Tehát benn vagyok.

A gond az h az egyetemi kurzusról sokan nincsenek benne, kb akik érdekeltek lennének a témában azoknak csak a harmada.

(Gyakornoki előadással kapcsolatos tevékenységek.)


A csoport tagjainak mindenkinek ez a fő irányzata (kivétel én, nekem nem), viszont páran akiknek szintén ez a főirányzata azok nincsenek is benne.


2 hete áll fenn a dolog. Mit csináljak? Kilépjek? Azt nem fogják fúrcsának találni? Mivel nekem nem ez a fő irányzatom nem 'zavarja' őket h benn vagyok, de erkölcsi okok miatt nem tesznek ki nehogy kiközösítésnek vegyem? Mit tanácsoltok? Mit tennétek a helyemben?



2013. okt. 12. 17:04
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen,hogy véletlen bevettek egy csoportba én kiléptem, mert nem volt szükségem arra a csoportra. Ha téged zavar akkor kiléphetsz, és pl megírod hogy bocsánat de én kilépek vagy ilyesmi.
2013. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ;)
2013. okt. 20. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!