Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Születési dátum és tanulmányi...

Születési dátum és tanulmányi hely alapján meglehet találni valakit?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy nagyon édes srácot tudom mikor van a születésnapja, hol tanul, hányad éves és, hogy hol lakik de ennyi. Még a nevét sem kérdeztem meg, nem tudom mi a keresztneve nagyon elszomorított, hogy így elhibáztam. De a kérdésem fentebb már olvasható. Megtalálhatom-e valahogyan így őt?

2013. okt. 13. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg közösségi oldalakon megtalálhatod, de ha ö sem kérdezet meg a neved, akkor nem sok esély van arra, hogy érdeklödne irántad.
2013. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább a tanulmányi hivatalban adhatnának választ: a kartonján ott van a fénykép is, de szerintem szem. adatokat nem fognak kiadni. A közösségi oldal nem rossz ötlet, iskola címszó alatt. Vagy érdeklődj az évfolyamtársainál!Biztos van valami büfé, buli, ahol ráakadhatsz:)
2013. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!