Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszélnem kell valakivel. De...

Beszélnem kell valakivel. De nincs kivel, legjobb lenne egy pszichológussal, de mire oda kerülök, hogy sikerül időpontot kérnem stb, addig mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, vannak közelebbi barátaim, van pár, aki egész részletesen ismeri a problémáimat, mégsem tudom SNEKIVEL megbeszélni az éppen legnagyobb problémámat,őszintén és eredményre vezetően...ugyanis akivel megtudnám, pont azzal van a "baj". Pedig ő az egyetlen, akivel igazán gátlástalanul bármit megtudok osztani. Még igazából ezt is, úgy ahogy, de mégse 100%-osan. Valakinek valami ötlet? Esetleg akad itt valaki pszichológus-jelölt?

Ezzel az online dologgal meg mondjuk az a baj, hogy személyesen jobb szeretem, hatásosabb, megnyugtatóbb. De most annyira szükséghelyzetben vagyok, hogy ennek is örülnék.


2013. okt. 13. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj egy próbát tehetünk és meglátjuk,hogy mi lesz.
2013. okt. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha vigaszra van szükséged, abban sosem voltam túl jó, inkább mindig gyakorlatias megoldásokat próbálok keresni, de eléggé átérzem a helyzetedet, úgyhogy szívesen segítek, ha úgy érzed.
2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Írj nyugodtan :)
2013. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2013. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sejtem milyen ez, nekem is meg kellene beszélnem valamit valakivel, de nem akarja, elzárkózik. Pedig ő a probléma és a megoldás is egyben. :S
2013. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáljuk meg.
2013. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gömbicica ***** válasza:

Szia! van jelentkező látod bőven, pedig azt sem tudni, hogy mi is a gondod valójában(8 sorban irsz semmit a helyzetedről)

Nekem is irhatsz, ha gondolod, "praxisomban" már nem Te lennél az első, akivel beszélgetek lelki problmákról. üdv. Edit.

2013. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért csak Psziholgóus jelöltek tudnak segíteni,mást is végy annyira emberszámba.Talán még többet is tudnak segíteni,csak a kérdés hogy kinél találod meg az összhangot,aki többet ad vissza mint meghallgat. :)
2013. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

rettentő aranyosak vagytok, köszönöm.:) nem is gondoltam, hogy ennyi segítségre találok majd.

nem arról van szó, hogy nem veszem emberszámba azt aki nem pszichológus, ugyanmár! csak gondoltam, hogy egy olyan embernek több kedve van hallgatni a problémákat, mert egyébként nem szeretek sajnálkozni.

lány vagyok egyébként.

2013. okt. 13. 18:54
 10/10 Angelik@ ***** válasza:
A pszicho. sem hallgat szívesen, ha üres zsebbel mész. Megspórolsz sokat, ha inkább valakinek itt elsírod a panaszod és talán közösen rájöttök a problémára/megoldásra ingyen...;)
2013. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!